G600 - Logitech dáva Razer do smútku

, Autor: Michal Kiradžiev

Razer Naga už dlhú dobu kraľuje MMO svetu, keď so svojimi 17 programovateľnými tlačidlami nemala konkurenciu. Až dodnes.

Novinka od Logitech získava náskok vďaka trom primárnym tlačidlám a koliesku s možnosťou rolovania do strán.

Logitech G600 má celkom 20 tlačidiel – z nich sa 12 ovláda palcom, sú usporiadané v dvoch skupinách po šiestich na precízne navrhnutom paneli aby na všetky palec bez problémov ľahko dosiahol, pretože navigácia musí byť rýchla a samozrejmá, aby bolo možné hru ovládať bez váhania spamäti.

K dispozícii sú tri preddefinované profily – dva pre MMO hry a jeden pre normálne hranie – a myš je tak pripravená k optimálnemu použitiu ihneď po vybalení, bez nutnosti inštalovať ovládače. Navyše má tlačidlo G-Shift, pomocou ktorého ľahko zdvojnásobíte počet akcií, ktoré môžete priradiť každému tlačidlu. Všetky tlačidlá sú programovateľné a vy si tak môžete vytvoriť vlastné príkazy, uložiť ich do integrovanej pamäte.

„Herná myš Logitech G600 MMO Gaming Mouse je výsledkom intenzívneho a cieleného testovania so skúsenými hráčmi MMO hier,“ povedal Mark Starrett, globálny riaditeľ produktov v spoločnosti Logitech. „Vývoj dizajnu nášho panelu pre palec zhltol mnoho hodín skúmania, aby sme mali istotu, že bude pohodlný a súčasne jednoducho ovládateľný. A ľudia pocítia aj rozdiel v samotných tlačidlách – sú tvarované a pomáhajú tak znížiť únavu prstov z klikania a prehmaty, takže môžete hrať s väčšou presnosťou tak dlho, ako len budete chcieť.“

Myš možno navyše prispôsobiť vlastným predstavám aj vďaka RGB podsvieteniu panelu pre palec s viac než 16 miliónmi možných farebných kombinácií, ktoré môžete použiť pre ľahké rozlíšenie aktuálneho herného profilu. Podsvietenie môže trvalo svietiť, pulzovať, priebežne sa cyklicky meniť alebo zhasnúť po určitej dobe nečinnosti, ktorú si môže definovať sám používateľ.

Novinka by sa mala dostať na trh tento mesiac za odporučanú cenu 79,99EUR s DPH. K dispozícii bude v dvoch farebných vyhotoveniach - čierna a biela.

 

Technické špecifikácie

Logitech G600
Technológia senzora
laserový
Rozlíšenie senzora
200-8200DPI
Maximálna rýchlosť
4,06m/s; 30G
Hmotnosť
~133g
Odozva
1000Hz
Počet tlačidiel
20, z toho koliesko 3, 3 primárne tlačidlá
Špeciálne vlastnosti
- 3 primárne tlačidlá
- 16 miliónov farieb podsvietenia tlačidiel
- krokovaný / hladký chod kolieska
- interná pamäť
Orientačná cena
~79,99EUR s DPH (odporúčaná cena)

 

Zdroj: tlačová správa
Stránka produktu: Logitech G600

 

Kľúčové slová
G600, Logitech, myšky, progaming
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist