ESET sa stal opäť Firmou roka, celkovo už štvrtý raz

, Autor: kupcik
 
Líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami sa po štvrtýkrát stal Firmou roka.

Spoločnosť ESET, ktorá je svetovým výrobcom bezpečnostného softvéru pre firemnú klientelu a domácnosti, sa po štvrtý raz stala firmou roka na Slovensku. Ocenenie každoročne vyhlasuje týždenník Trend, a tohtoročnú cenu si na galavečeri v Slovenskom národnom divadle prevzal generálny riaditeľ spoločnosti, a minuloročný víťaz kategórie Manažér roka, Richard Marko.
 
 
„Hlavným faktorom rastu je pokračujúca obchodná penetrácia kľúčových trhov, kde ESET umiestňuje svoju produkciu riešení kybernetickej bezpečnosti pre firmy, štátnu správu i domácnosti,“ vysvetľuje umiestnenie spoločnosti ESET týždenník Trend. „Zhruba polovica príjmov prichádza z regiónu EMEA s typicky silnými krajinami ako Nemecko a Veľká Británia. Niečo vyše štvrtiny tržieb generuje Severná Amerika, kde ESET utrpel posilnením dolára voči euru. Tretím najvýznamnejším regiónom je Ázia a Pacifik, pričom práve v roku 2015 sa naplno rozbehla nová pobočka ESETu v Austrálii,“ pokračuje Trend.
 
Medzi ďalšími ocenenými sa ocitla Slovenská sporiteľňa v kategórii Banka roka, a o titul poisťovne roka sa podelili ČSOB poisťovňa a Poisťovňa Slovenskej sporiteľne. Manažérom roka 2016 sa stal Šimon Šimočko, riaditeľ herného štúdia Pixel Federation. Titul Investor roka 2016 si odniesla automobilka Volkswagen Slovakia.
 
Zdroj: ESET
 
Kľúčové slová
ESET
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist