Čistenie EU skladu a iné akcie na Gearbest.com

, Autor: Anonymný používateľ

Tentoraz tu máme až štyri rôzne akcie na Gearbest.com.

Ako prvú spomeňme akciu Čistenie EU skladu. Z tejto akcie vyberáme skladací dron JJRC H37 ELFIE za 40.35€ (video nižšie). V akcii je v ponuke aj vodeodolný dron JJRC H31 za 24.29€, či GPS-sko pre bicykle GARMIN Edge 200 za 58.78€.

 

Ďalšou akciou je Jarný Xiaomi výpredaj. V ponuke je aj populárny Xiaomi Mi Band 2 za priateľskú cenu 20.07€. Ak by ste mali záujem skôr o plnokrvné inteligentné športové hodinky, tak skúste Xiaomi AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch. Ich anglická verzia je v ponuke za 109.44€. Pozor, nezabudnite zaškrtnúť anglickú verziu hodiniek, jednak je lacnejšia a jednak s čínsko, ak nie ste sinológ veľa nenarobíte :)

 

Ďalšia akcia je predpredaj na mobilný telefón Apollo X. Mobil je vybavený, a teraz pozor, ako prvý mobil desať, áno, desať jadrovým procesorom Helio X20 Deca Core. Nasadeným operačným systémom je Android 6.0, k tomu si pripočítajte 4GB RAM pamäte a 64GB internej ROM pamäte. V ponuke je za 173.43€.

 

Nakoniec spomeňme akciu na domáce spotrebiče. Napríklad inteligentný vysávač ILIFE A4S za 155.18€, s kupónom ILIFEA4S je za 146.05€.

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Čistenie EU kladu a iné akcie na Gearbest.com

mate chybu v nadpise

Poslať nový komentár

TOPlist