EN

Jumper EZpad 6 plus: hybridné zariadenie 2 v 1, ktoré sa nebojí konkurencie

V našich končinách nie až tak známa čínska spoločnosť Jumper venujúca sa výrobe spotrebnej elektroniky, má vo svojej ponuke zariadenia s veľmi zaujímavým pomerom cena/výkon. Okrem týchto ukazovateľov, ktoré si vie potencionálny zákazník porovnať aj sám, je samozrejme dôležité spracovanie produktu, jeho funkčnosť a spoľahlivosť. A presne o túto časť sa stará naša redakcia, v ktorej sa vám snažíme prinášať naše osobné dojmy z testovania zariadení a uviesť ich hlavné výhody ale aj nevýhody. V tejto recenzii sa bližšie pozrieme na hybridný tablet s označením Jumper EZpad 6 plus. Ten pôsobí na prvý pohľad v celku elegantne, ale to či je naozaj spoľahlivý a pre koho je určený sa dozviete v nasledujúcich riadkoch...


Balenie a špecifikácie

Jumper EZpad 6 Plus je dodávaný v skromnom balení, samotný tablet bol zabalený v ochrannom obale a uložený v dobre vypolstrovanej čiernej krabici. Tej dominuje strieborný nadpis EZpad a okrem tabletu obsahuje len nabíjačku a veľmi stručný manuál. Verzia ktorú sme mali k dispozícii bola určená pre Čínsky trh, preto neobsahovala klasickú EU zásuvku a na nabíjanie bolo nutné použiť redukciu. Je ale pravdepodobné, že zákazníci z EU dostanú adaptér s EU koncovkou automaticky. Potešila by prítomnosť OTG káblika, ktorý by pre výrobcu nepredstavoval výrazné dodatočné náklady (dá sa zohnať za pár centov), prípadne ochranné puzdro na prenášanie tabletu.
 
    
 
Zariadenie je ale možné kúpiť aj ako set, v kombinácii s doplnkovou klávesnicou, ktorá ho premení na notebook. Vďaka tomuto spojeniu môžete naplno využiť možnosti operačného systému Windows 10, či už pri práci s tabuľkovým alebo textovým editorom.
 
    
 

Špecifikácie

Rozmery 29,0 x 18,0 x 1,0 cm (š x v x h)
Materiál tela Plast
Hmotnosť 995g
Displej 11,6" IPS LCD s rozlíšením 1920x1080pix (FHD)
Soc Intel Celeron N3450, 4 x 1,1 až 2,2 GHz
Grafický čip Intel HD Graphics 500
RAM 6 GB DDR3L
Vstavané úložisko 64 GB
Podpora pamäťových kariet microSD (až 256 GB)
Predný fotoaparát 2.0 Mpix
Batéria 3500 mAh (Li-Ion), nabíjanie 5V 3A
Konektivita

Bluetooth v4.0

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n

USB 3.0

Micro USB

Micro HDMI

3,5 mm jack
OS Windows 10 (64bit)

 

Jumper EZpad 6 si môžete kúpiť v internetovom obchode Gearbest za sumu 197 eur.

Pridať nový komentár
TOPlist