Xiaomi Redmi AirDots - bezdrôtové slúchadlá pre masy

Pomaly ale isto sa presúvame, myslím spoločnosť ako takú, do bezdrôtového zvukového sveta. Chápem, že každý deň vychádzajú nové a nové Bluetooth slúchadlá a preto je ťažké sa v tomto vyznať alebo mať nejaký aktuálny prehľad. Asi najznámejšie alebo najobľúbenejšie skutočne bezdrôtové slúchadlá sú od Samsungu a Apple. Cenovka týchto slúchadiel je však na úrovni cca 150 eur. Preto vzniká otázka, či existuje aj nejaké dostupnejšie riešenie s menej zvučným menom, ktoré by ponúkalo podobné technológie. Odpoveď je áno ale... Dnes vám predstavím dostupné riešenie na úrovni 20 eur - Xiaomi Redmi AirDots, ktoré disponujú aspoň čiastočne modernými technológiami.

Xiaomi Redmi AirDots - Balenie, špecifikácie

Na začiatku by bolo asi vhodné upozorniť nato, že Redmi AirDots sa ponúkajú v našich končinách pod iným názvom a to “Mi True Wireless Earbuds”. Na Slovensko ich so slovenským návodom a zárukou distribuuje spoločnosť IRD, ktorá má množstvom serióznych obchodov. Nám sa do redakcie dostala verzia z Číny, kde sa predávajú niekedy už okolo 20 eur.
 

 
Slúchadlá sú zabalené v modro-bielej krabičke. Popisky sú v čínskom jazyku, čiže sa z toho nedá veľa zistiť. Dôležitejšie je to čo je vo vnútri, kde sa nachádzajú Redmi AirDots slúchadlá v nabíjacej krabičke spoločne s dvojicou náhradných nástavcov a návodom (opäť čínskym).
 

Parametre a špecifikácie:

Názov Xiaomi Redmi AirDots
Zvuk

Stereo

Singel Driver

Frekvenčná odozva: 20Hz-20kHz

Impedancia: 16 Ohm

Citlivosť: 106dB SPL/mW

Mikrofón duálny
Hmotnosť 4.2g
Výdrž 3-4 hod. + 12 hod. v púzdre (Čas nabíjania 2hod.)
Konektivita Bluetooth 5.0
Záruka 2 roky
Približná cena ~20 eur
Výrobca Xiaomi
 

Xiaomi AirDots si môžete kúpiť v internetovom obchode Gearbest za 17,8 eur.

Pridať nový komentár
TOPlist