Vysávač Roborock S50 – evolúcia vynikajúceho Xiaomi Mi Robota

, Autor: Lukáš Lancz
Tí, ktorí sa zaujímajú o robotické vysávače, si určite všimli nový prírastok medzi inteligentnými vysávačmi. Je ním vysávač z dielne Xiaomi. Preč je názov Xiaomi Mi Vacuum cleaner - vysávač dostal jednoduchý názov Roborock S50. Cena vzrástla na približne 430 eur (prvá verzia sa v súčasnosti so zľavovým kupónom predáva za približne 255 eur). Či a za čo sa vám oplatí priplatiť približne 200 eur navyše sa dočítate v dnešnej recenzii.
 

Roborock S50 - Balenie, špecifikácie

Balenie Roborock je pre účely vysávača perfektné. Pevná kartónová škatuľa, v ktorej je všetko uložené na svojom mieste. Dokovacia stanica má svoje miesto, vysávač svoje a novinka – mop na umývanie podlahy, ktorý sa nachádza na vrchu celého vysávača. Ide o akýsi plastový nástavec s vodnou nádržkou, na ktorý sa pomocou suchých zipsov pripevní mopovacia látka. V balení nájdete rovno dve. V balení je ešte plastová chránička, ktorá sa umiestni na nabíjaciu stanice v prípade, že použijete mop a vysávač by sa vrátil nabiť sa. Aby toho nebolo málo, v balení sa nachádzajú dva filtre do zbernej nádobky na prah - oba umývateľné.
 
 
 
 
Áno, najväčšou zmenou Roborock je mop na umývanie podlahy, o niečo silnejší sací výkon a zopár vylepšení pri samotnom vysávaní. K tým sa však dostanem v kapitole Prax. 
 

Špecifikácie

Rozmery 38x33x8 cm (v x š x h)
Hmotnosť 3,8kg
Batéria 5200 mAh
Tlak vzduchu 2000Pa
Čas vysávania ~ 150 minút
Plocha vysávania 250 m2
Umývanie Áno
Objem nádrže na vodu 0.14l
Hlučnosť -
Počet senzorov 12
Počet módov vysávania 2
Aplikácia na ovládanie Áno - Mi Home

 

Inteligentný vysávač Roborock S50 si môžete kúpiť z veľkoskladu Gearbest za cenu 428 eur.

Ak použijete kupón IT$APRBS získate zľavu 68 eur! Výsledná cena tak bude 361 eur.

Kľúčové slová
Roborock S50, vysavac, Xiaomi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

TOPlist