Vozíme sa s navigáciami Navitel

, Autor: Lukáš Lancz
S testom navigácie ste sa u nás doposiaľ nestretli a keďže si treba svoj obzor neustále rozširovať, rozhodol som sa, že otestujem až dve navigácie. Odlišujú sa od seba primárne iba veľkosťou displeja. Na test som si zobral navigácie od firmy Navitel – 5“ palcové GPS E500 a 7“ GPS E700. Softvér navigácie som otestoval u nás doma na Slovensku a následne som ho podrobil záťažovým testom v Paríži a jeho okolí. Menšia GPS E500 rozhodne zaujme cenou, ktorá sa pohybuje na úrovni 75 eur, väčší model zase primárne svojím diplejom( cena 95 eur) .

Navitel E500, E700 - Balenie, špecifikácie

Balenie oboch navigácií je identické. Líši sa len veľkosťou krabice, v ktorej sú zariadenia zabalené. Potlač či informácie na balení sú rovnaké a obe vám prezradia jednu podstatnú vec, o ktorú sa zaujíma asi každý majiteľa GPS zariadenia, doživotný upgrade máp zdarma.
 
 
 
Tesne pod horným vekom sa nachádza v oboch prípadoch navigácia chránená igelitovým vrecúškom a penou. Pod GPSkom sa nachádza držiak, USB kábel, auto kábel na nabíjanie, stylus na zadnej časti držiaka a návod. K používaniu GPS nič viac ani nepotrebujete.
 
 
Navitel E700 vpravo, E500 vľavo
 
 

Pre tých, ktorý by si chceli skúsiť navigáciu Navitel na svojom smartfóne, či mobile tu máme 10 kupónov - po ich aktivácii sa vám odomkne Premium navigácia po dobu 3 mesiacov.

Stačí ak napíšete mail na lukas.lancz@pc.sk, do predmetu mailu napíšte Navitel, spolu s odpoveďou kedy bol náš magazín založený. (napríklad: Navitel, 2017).

Na mail vám nasledne pošlem inštrukcie s kódom na aktivovanie Premium navigácie.

 
 
Kľúčové slová
GPS, navitel
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

Posledné komentáre

Predmet Autor Dátum
Re: Vozíme sa s navigáciami Navitel fela 5. november 2017 - 14:47
Re: Vozíme sa s navigáciami Navitel Homere 9. október 2017 - 14:41
TOPlist