VoodooPC

Nedávno som narazil na veľmi zaujímavý odkaz, ktorý sa zaoberal zákazkovými PC - teda PC vyrobené od základov na zákazku - vrátane skrinky. Na tom by nebolo nič výnimočné, keby nešlo o počítač, ktorého skrinka bola kompletne pozlátená 24 karátovým zlatom. Značka spoločnosti, ktorá takéto špeciálne PC vyrába je VoodooPC a my sa teraz na pár ich špeciálnych zostáv pozrieme - vrátane dnes veľmi populárnych HTPC.

VoodooPC

Spoločnosť VoodooPC sa venuje ako som už spomínal v úvode skladaniu zákazkových PC zostáv od základov. Nedávno spoločnosť uviedla na trh limitovanú edíciu modelu OMEN s názvom OMEN 24K, pričom okrem toho že je celá skrinka pozlátená 24K zlatom je aj po HW stránke zostava veľmi zaujímavá - AMD Athlon 64 FX-57, NVIDIA SLI technológia, limitovaná edícia základnej dosky ASUS a pamäť Corsair, ktorá je vyladená na vyšší výkon. Obrázok hovorí za všetko a cena tiež: začína na 8000 $.

 

 

VoodooPC sa zaoberá aj notebookmi, HTPC a tiež barebone systémami. Z desktopových systémov sú v ponuke rady RAGE, OMEN, ARIA, EDEN, EPIC, HEXX a DOLL. Z notebookov sú v ponuke tri "váhové" kategórie. Predstavíme si postupne všetky desktopové rady na obrázkoch.

Komentáre (5)
PROMETHEUS
no, 8000$, to je dost za pc, ale ked je pozlateny, a aj ten vykon je celkom dobry.
jararak
podla mna sa autor zmylil ked nazval HEXX za serverovu bednu. je to malicka bedna, do ktorej pochybujem zeby sa vopchalo nieco zo severovej technologie. Nieco podobne ma Asus, akurat ze ma odskakovaci panel, kde je schovana disketovka, trosicku vecsia s integrovanou citackou kariet
gabriel
No podobne serverove skrinky modovalo par chalanov na OCGURU.cz tak preto som to tak pomenoval (napr. Marty). Usporiadanie a vzhlad su doslova totozne...takze moc bokom som asi nebol. Su serverove a serverove skrinky...:).
djkakadu
zlato radšej striebro.
misho369
voodoo people, magic people.., nieco to ma do seba, aj to zlato aj ked ja osobne by som do niecoho takeho asi nesiel. to co je vo vnutri to je paradicka, lahodiaca oku zainteresovanim. to zlato mi dost inklinuje k niecomu ako rolls royce. asi preto ze som videl aj toto auto pozlatene. kazdopadne taketo projekty maju vela do seba, reklama, prestige, know how...kazda firma by mala mat takuto masinu a prezentovat na nich high end, ktory dokazu dosiahnut. zaroven sa dava moznost prezentovat mladym modderom, ktorych zacina v poslednej dobe rapidne pribudat. mozno sa raz dockame ze aj pretaktovanie bude mat svoju prezentacnu bednicku a bude sa nou moct pisit na roznych vystavach a weboch. gabo si tu..? : )
Pridať nový komentár
TOPlist