Ukáž čo je v tebe a základná doska s výkonným procesorom v hodnote viac než 400EUR je tvoja!

Pre čitateľov pc.sk a užívateľov fóra pretaktovanie.sk sme pripravili zaujímavú a hlavne kreatívnu súťaž o špičkovú základnú dosku s výkonným procesorom.Vaším cieľom je zaujať porotu nápadom na testy / pokusy / technologické experimenty, ktorým dosku podrobíte. Užívateľ, ktorého porota vyberie však nemá vyhraté. Musí totiž svoj nápad v stavenom termíne zrealizovať a výsledky svojho počínania zverejniť v tomto vlákne diskusného fóra...

MSI Z68A-GD80: stránka produktu
 

Obrázok
Obrázok


Pravidlá súťaže

- užívateľ musí byť registrovaný na fóre pretaktovanie.sk
- užívateľ musí v tomto vlákne zverejniť príspevok, ktorý jasne popisuje, čo sa užívateľ chystá s doskou urobiť, t.j. ako dosku otestuje a prečo by mal dosku dostať práve on. Zaujíma nás aj, čo sa vám na doske páči, prípadne, ktoré technológie by ste si chceli vyskúšať na vlastnej koži. Fantázii užívateľov sa medze nekladú
- popíšte nám svoje skúsenosti s testovaním hardvéru. Odkaz na vašu užívateľskú recenziu je plus (akýkoľvek komponent - napríklad myška, klávesnica...)
- spomedzi užívateľov, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky, vyberie porota (administrátori fóra + zástupca spoločnosti MSI) jedného užívateľa, ktorý dostane základnú dosku MSI Z68A-GD80 a procesor Intel Core i5 2500K.
- vybraný užívateľ musí do stanoveného termínu (16.6.2011, resp. 3.7.2011) zverejniť to, čo deklaruje vo svojom príspevku. Až po splnení týchto podmienok zostáva doska aj procesor užívateľovi. V prípade, že sa tak nestane, musí užívateľ obdržané komponenty vrátiť (táto podmienka je súčasťou preberacieho protokolu).
- zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci.

Termíny

27.5.2011 – vyhlásenie súťaže
13.6.2011 – uzávierka a vyhlásenie víťazného užívateľa
14.6.2011 – zaslanie komponentov víťazovi (predpokladané doručnie 15.6.2011)
do 20.6.2011 – zverejnenie prvého obsahu (pokojne aj postupne - unboxing, fotky, čiastkové benchmarky...)
do 7.7.2011 – zverejnenie kompletného obsahu

Dôležité linky

Súťažné vlákno: Čo urobíš s doskou MSI Z68A-GD80?
MSI Z68A-GD80: stránka produktu
Intel Core i5 2500K: stránka produktu


 

Sponzor súťaže - MSI Czech & SlovakObrázok
 
 
 
 
Komentáre (7)
spok
skoda ze nie je mATX, inak by som to hodil s mojou Elitkou do chladnicky, ale dosku som testoval aj na zemi a v poho;)
NoReturn
100L akvarium + nevodiva tekutina xD
Ondro1
a čo takto to radšej čvachnúť do vodivej, nech je prča? :D
prepelica
pád z 1500m
Julko6070
Samozrejme, maximalny overclock ktory by procesor zvladol a benchmarky+ma napadlo spravit Aquarium pc, takze by som vyrobil skrinu z plexiskla a nalial tam nieco nevodive, niake efektne osvetlenie a uvidime co by prislo dalsie :)
matelkoxxl
14.6.2011 – zaslanie komponentov víťazom (predpokladané doručnie 13.6.2011) tuto je chybička. to zaslanie komponentov víťazom je trochu zavádzajúce, že tých víťazov je viac. a doručenie deň pred odoslaním,hmm :-)
Michal Kiradžiev
Ďakujeme za upozornenie, opravené.
Pridať nový komentár
TOPlist