Transcend SSD370S – v mori SSD sa nestratí

, Autor: Anonymný používateľ
 
Možno mi dáte za pravdu keď poviem, že spoločnosť Transcend nie je v našich končinách najpopulárnejším výrobcom SSD. Prím tu hrajú firmy ako Kingston, Samsung či ADATA, no aj Transcend má pestrú ponuku diskov a na jeden novší sa dnes pozrieme. Reč je konkrétne o SSD370S s kapacitou 256GB, ktorý sa rozhodne nemusí hanbiť pri konkurencii.

Transcend SSD370S – Balenie disku, špecifikácie

 
Firma Transcend oprášila svoju sériu diskov SSD370 a uviedla novú radu s kozmetickou zmenou v názve, ktorá pridáva písmeno „S“. Čo tým chcel výrobca naznačiť netušíme, poteší však široká škála kapacít v tejto sérii. Na výber je disk s maličkou kapacitou iba 32GB až po mamutiu kapacitu 1TB pre náročných. My sa pozrieme na stále veľmi obľúbenú veľkosť vzhľadom na pomer cena/kapacita a to na 256GB variant, ktorý sa v našich eshopoch predáva asi za 80€.
 
Na fotke môžete vidieť zabalený disk tak, ako si ho kúpite v obchode. Už z balenia sa dozviete všetko podstatné a viac vár výrobca neprezradí ani na stránach produktu kde neudáva ani len sekvenčné rýchlosti disku. Disk používa pre komunikáciu s počítačom SATA3 rozhranie s rýchlosťou 6Gbps, má kapacitu 256GB a v balení očakávajte aj zásuvku do 3,5“ pozície. Zadná strana balenia prezradí, že výrobca poskytuje na disk 3-ročnú záruku.
 
    
 
Z hľadiska príslušenstva obsahuje balenie na pomery SSD množstvo čítania (prevažne propagačné metariály Transcend), manuál na montáž, 3,5" pozíciu a 4 skrutky.
 

Špecifikácie

Transcend SSD370S
Dostupné kapacity
32/64/128/256/512GB, 1TB
Radič
4-kanálový SM2246EN
Pamäťové bunky
synchrónne MLC NAND
Hmotnosť
58g 
Rozmery
100mm x 69,85mm x 6,8mm
Prevádzková teplota
0°C - 70°C
Záruka
3 roky
Cena

 

Kľúčové slová
SSD, Transcend, Transcend SSD370S
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

Posledné komentáre

TOPlist