Tlačové správy

Slovenský projekt Navizoo je prvou navigáciou v zoologickej záhrade a mieri do celého sveta

Slovenský projekt Navizoo vydal aplikáciu, ktorá pomôže užívateľom sa na základe lokalizácie a detailných máp lepšie orientovať v zoologických záhradách. Užívatelia majú okrem navigácie k dispozícii aj lokalizáciu zvierat, prístupy k zaujímavostiam, ako aj k tipom na občerstvenie. Aktuálne sa v Navizoo nachádzajú všetky zoo v Českej Republike a na Slovensku. Cieľom startupu je prehĺbiť zážitok z návštevy zoologickej záhrady a spríjemniť čas strávený s rodinou a priateľmi. Aplikácia je dostupná pre iOS a Android.

Kvalitný noťas za málo peňazí? Refurbished udáva nový trend vo výpočtovej technike, ktorý ťa zaujme.

Predstav si s nami: Ideš vybrať nový notebook, keďže ten tvoj “starý” ti už nestíha a prvé na čo pozrieš je cena a vzápätí nejaké tie parametre daného produktu, máme pravdu? Určite by každý z nás chcel čo najviac muziky, za čo najmenej peňazí, no vo väčšine prípadov to je nemožné. Všade okolo samé jabĺčka, ktoré si nemôže dovoliť hocikto, hlavne ak si stále študent. Objavili sme však jedno riešenie...

Oslávte Halloween vo svete World of Tanks.

Poďte osláviť Halloween do sveta World of Tanks. Bojujte s nemŕtvym Leviatanom a užite si Dušičky na konzolách a PC.

Slovenská mobilná hra Geodventure, ktorá kombinuje rozšírenú realitu s cestovaním, spúšťa crowdfundingovú kampaň

Geodventure je hra pre smartfóny, ktorá umožňuje hráčom v reálnom čase spoznávať svet vďaka interaktívnym príbehom, ktoré tvoria samotní cestovatelia a členovia tímu. Projekt používa technológie a funkcie ako rozšírená realita, story-telling, hádanky a mini-úlohy, aby vytvorila úplne nový herný zážitok v cestovaní. Startup nedávno spustil celosvetovú kampaň na crowdfundingovej stránke Kickstarter. Cieľom kampane je získať prostriedky na nové funkcie, ktoré zahŕňajú tie najmodernejšie technológie.

Veľké finále #BigArtRide v Bratislave!

 
Všetky cesty vedú do Bratislavy. Do hlavného mesta Slovenska tento týždeň zavítal projekt #BigArtRide, ktorého hlavným cieľom je spájať ľudí pomocou umenia a technológií. Po mestách ako Brusel, Rím, Praha, Paríž či Amsterdam bola Bratislava poslednou zastávkou tohto putovného podujatia. 

PS:Digital ide na turné, naučí vás ako predávať na facebooku!

Ovládnite sociálne médiá a porazte konkurenciu! O tom, ako na to, budú hovoriť odborníci digitálnej agentúry PS:Digital na turné po Slovensku. Pre tento netradičný krok sa rozhodli preto, aby pomohli šíriť osvetu o digitálnom marketingu a sociálnych sieťach aj mimo Bratislavy. S prednáškovým turné navštívia 6 miest – Námestovo, Žilinu, Nitru, Banskú Štiavnicu, Košice a Trnavu. Sľubujú, že po workshopoch sa večer program zmení na otvorenú diskusiu, počas ktorej účastníci akcie môžu využiť osobné konzultácie s PS:Digital.

ROCCAT pridáva do série Ryos RGB podsvietenie

ROCCAT Ryos MK FX predstavuje pri hľadaní dokonalej zbrane pre váš herný arzenál možnosť zvoliť štýl aj výkon v jednom zariadení.

Najväčšie faily hackerov po roku 2000

Ako si predstavujete typického hackera? Chodí večne zahalený v kapucni, nikto ho nikdy nevypátra a za päť sekúnd prelomí všetky bezpečnostné prvky Pentagonu?

Nové procesory Intel Xeon urýchľujú vyhodnocovanie dát a premieňajú ich na podnikateľskú výhodu

Tlačová správa: Rad procesorov Intel Xeon E7 v3 prináša pokročilý výkon a spoľahlivosť pre analytiku v reálnom čase (Real-Time Analytics) a výpočtovú techniku v nepretržitej prevádzke (Mission-Critical Computing).

WordPress ovládne Bratislavu už v apríli

Tlačová správa: Otvorená konferencia WordCamp prichádza na Slovensko už po štvrtýkrát.

27.1.2015 | redakcia | Žiaden komentár
TOPlist