Tím pc.sk a INVEX - fotoreportáž.

Sme naspäť, škoda že akcia trvala iba dva dni. Prežili sme to a ak ste sa prišli pozrieť na naše počiny a podporiť nás ďakujeme. Pripravili sme malú fotoreportáž z celej akcie, a to nielen pre tých ktorí tam neboli.

Pavilón C a naše stanovisko

Do BVV - pavilónu C, ktorý bol jasnou voľbou všetkých, ktorí sa nejakým spôsobom nechceli na tohoročnej výstave nudiť, sme sa dostavili v stredu ráno. O organizácii výstavy len toľko: ani neviem ako sa mi podarilo vybaviť pre naše auto vstup. Kolegom z pctuning sa to nepodarilo. Hodina vybavovania a asi 5km nachodených po troch podlažiach jednej budovy. Poďme sa teda pozrieť do pavilónu C.Hneď pri vstupe do pavilónu ohurovalo svojim vzhľadom návštevníkov Lamborghini Gallardo Spyder, čo malo priamy súvis s firmou Asus a jej sériou notebookov.Asi polovica pavilónu bola vyhradená profi gejmerom. Pre nich bolo priprvených cca 200 počítačov pre hru Counter Strike. Konkrétne tu prebiehalo World Game Master Tournament, na ktorého sponzoringu sa podieľal Intel a Asus.Pre tých najlepších hráčov bolo pripravené pódium a na veľkoplošných obrazovkách sa premietalo počínanie najlepších finalistov. Český server Extra Hardware v spolupráci s Intel a Asus pripravili výstavu histórie procesorov a grafických kariet. Žiaľ k ich fotografiám sme sa nedostali no na svojom webe budú mať už určite reportáž.Časť pavilónu bola určená na vystavovanie mininotebookov E PC od Asus-u. Od kolegov z pctuningu sa nám do uší donieslo, že chudáci vystavovatelia prišli slušný počet týchto populárnych kúskov. Škoda že ich nemali pod plexisklom s výrezom iba na klávesnicu.NVIDIA vo svojom stánku predviedla technológiu 3D Stereo ktorá by sa mala dostať v najbližšom čase medzi spotrebiteľov. Na testovacom PC sa bolo možné zahrať niekoľko hier napr Unreal Tournament 3, Spore, GRID a demá ostatných hier. K spostredkovaniu obrazu stačí 120Hz monitor, 3D okuliare emitor signálu a o ostatné sa postarajú ovládače grafických kariet. Kolegovi Zdeňkovi z pctuningu všetko povysvetľoval zástupca NVIDIA Igor Staňek. Zážitok z 3D hrania zažili asi všetci - štandardne okrem mňa. Dva dni po sebe som prišiel počas "balenia" okolo šiestej večer. Tak hádam na budúci rok ak to už nebudem mať doma.Okolo našeho stánku vládla zábava na futbalových a biliardových stoloch. Niekedy som mal pocit že sa z obhliadky pavilónu k našemu stánku, presnejšie k stánku pctuning kvôli enormnému mnoižstvu hrajúcich a prizerajúcich ľudí ani nedostanem.Stánok pctuning ktorého sme boli hostia priťahoval po celú dobu masy ľudí. Neviem, nami to asi nebolo, predpokladám že hlavnú roľu zohral najnovší výkonný hardware a chladenie tekutým dusíkom. Áno tekutý dusík aj napriek svojej nízkej predajnej cene sa v priamo "v akcii" len tak nevidí.

Chalani z pctuningu postavili stáok už deň pred akciou a vystavovali v ňom okrem iného aj výtvory talentovaného českého casemodera Stoobiho. Prvá na spôsob Vietcong a druhá na spôsob STALKER.

Ako prvé sme v obidvoch teamoch preventívne "prepastovali" chladenie základných dosiek. Po tom sa však naše taktiky, resp postupy rozišli.Chalani osadili rovno vežu na tekutý dusík.My sme sa rozhodli pre otestovanie zostavy na vzduchovom chladením a nasadiť vežu až neskôr. O komponenty do testovacích zostáv sa nám postarali hlavní partneri firmy Asus, Intel a pamäte DDR2 1066+ a DDR3 1600 nám dodala firma GOOD RAM a DDR3 1800 Kingston, 1200W zdroj MAXPOWER nám dodala Akasa, klávesnice a myši boli od Logitech, 15000 otáčkové pevné disky boli od spoločnosti Cybex, vodné bloky dodala firma JSC-Computers, Lineq dodala kvapalný dusík. Ďalej by sme chceli poďakovať firmám Sofos za grafickú kartu eVGA GTX280, základnú dosku Biostar T-Power i45 a dva 24" monitory AOC 416V a firme C.R.A. za dodanie tepelnej izolácie K-Flex.

Zostavy obidvoch teamov boli po istom čase pripravené na chladenie kvapalným dusíkom a na testovanie výkonu.Český tím pozostával z Júliusa - Aerosupra a Tomáša - Kamikadze. Prvý je známy ako víťaz Českej súťaže OverclocKing a druhý je "starý známy" redaktor pctuningu.Slovenský redakčný tím pc.sk zastupoval Marek - A2C a moja maličkosť - Lkuzman.

Všetci sme boli pripravení a môhli sme konečne začať súťažiť.

Komentáre (27)
louth
.tak mam 2 moznosti kto je *Gabo...ja by som typoval na toho v tej kozi
GABO
Svalova hmota bola kedysi ked bol cas cvicit 4x do tyzdna..:). Teraz len bezne cviky..bez posilky...v garáži neparkujem nič...alebo hej? :)
Ondro1
Heh, to o tom vašom aute na začiatku je dobré. Už som si myslel, že to vaše auto je to Gallardo xD
A2C
a kto tvrdí že nie? vieš ako sme sa tlačili po ceste keď sme boli nabalený?
l0k2
K tym modelom co tam pozuju.. zprava v zelenom l0k2,v modrom Majky,pan v KOZI je Dexter, Gabo a za nim mam taky dojem ze Biker. Vzadu este jemne vidiet Wizika a Martana.
louth
dik za info:)sranda tento net:)...
MGGoebbels
Čoooo??? To kde ste zohnali skrinku na spôsob STALKER-a????? Aj ja chcem takú!
darko
pekny report :) Aspon vi ste z toho invexu nieco mali :)
amd_sk
je to super ale nabuduce chcem byt aj ja v tyme :D
A2C
až niečo pretaktuješ ;-)
amd_sk
AMD Sempron 3200+ 1.8 na 2.81
A2C
a čo ďalej? niečo výnimočné? napíš mi ss vek, výsledky proste všetko čo by mi hovorilo toto je môj človek do tímu
amd_sk
Ty si to myslel vazne ze chcem byt v tyme???.... ja som si robil iba srandu ale prijal by som ist do vaseho tymu. vobec by som nevahal.
sai
pekne trika ;)
nManJofo
A sakra, ktosi ma odfotil... :)
GABO
A sakra čo tam mám za ksicht ? :D to ja asi na žiadnej foto nevyzerám normalne. Asi to bolo fotené v čase keď som nadával, že čo to za malý stánok bol na danú akciu...preto ten výraz :D
louth
Gabo a na ktorej fotke si, nech porovnam s predstavou :)
subz3ro
Gratulujem k peknym vysledkom a hlavne uspesnej reprezentacii Slovenskeho PC tuning a stranky pc.sk ;) Pekne sa to cita na pctuning.tyden.cz "skveli slovaci" :o)
slawo206
Este ze ste tam nedali tu fotku jak "pozujem" s tymi reklamami....
prepelica
GABO bude asi ten v kozenej bunde so zalozenymi rukami :) a mimochodom to tam neboli ziadne hostesky??? :DDD
crux2005
lol, tesne vedľa...
ChataGym
heh, lepší fejton ako po tých pár pivách, alebo scorpovej domovine...gabo je ten ostrihaný na výplníka medzi tým zo založeními rukami a tým čo ukazuje V, ak sa nemýlim:)hostesky boli v good ram tričkách:)
prepelica
no podla toho popisu "Asi to bolo fotené v čase keď som nadával" to vypadalo na toho kozenaka...inak az teraz som si vsimol ze toto je fejton :) no moc vtipne mi to neprislo
killswitch
teraz ti zlozim kompliment. vyzeras tam trochu ako Marian Gaborik :DDD
GABO
Budem mu robiť dvojníka :D....
ChataGym
už treba len prár kg svalovej hmoty a Ferrari F430:) alebo neviem čo parkuješ v garáži...:D
iniselre77
Если вы интересуетесь разработка сайтов, то вы можете заглянуть в портфолио. Там Есть очень много разных вариантов для интернет-сайта
Pridať nový komentár
TOPlist