Tesoro Gandiva - vyzerá ako od Lamborghini, ale nejazdí tak

Herná myš s futuristickým dizajn kašle na ergonómiu a vsádza na atraktivitu. Trefa do čierneho to ale nie je.


Tesoro Gandiva - Balenie a špecifikácie

Tesoro je pomerne mladá americká spoločnosť orientujúca sa na výrobu herných periférií. V ich portfóliu aktuálne nájdete až 9 herných klávesníc, päť hlodavcov, rovnaký počet podložiek a dokonca aj trojicu slúchadiel. V aktuálnom teste sme si posvietili na najnovšiu myš z produkcie Tesoro, konkrétne a celým menom model Gandiva H1L Laser Gaming Mouse.

Ako z názvu vyplýva, ide o laserovú myšku určenú pre hráčov. Jej asymetrický dizajn zužuje cieľovú skupinu výlučne na pravákov, ľaváci si s ňou celkom isto neporozumejú.

 

Balenie

Tesoro Gandiva H1L k nám dorazila v netradičnej krabici odetej do korporátnych farieb spoločnosti Tesoro. Škatuľa má vrchný diel odklopný (prilepený suchými zipsami), pod ním sa zjaví myš v priehľadnom výlisku, a tak si ju môžete detailne obzrieť aj bez otvorenia balenia.

Samotnú myš uloženú v plastových výliskoch ale vyberiete zboku, nie zo spodnej či čelnej časti. Kábel je zvinutý medzi výliskami, prítomná je aj nevyhnutná dokumentácia. Zaujímavosťou je, že v balení je aj CD médium s utilitami a ovládačmi, čo v dnešnej dobe už nebýva zvykom. Potrebný softvér sme aj tak stiahli online.

  

Prednú stranu balenia tvorí obrázok samotnej myšky v takmer skutočnej veľkosti a logo. Bočné steny informujú o obsahu balenia (ľavá) a minimálnych hardvérových požiadavkách na používanie. Zaujímavá je zadná strana balenia, tá obsahuje totiž až 13 jazykových mutácií vlastností myšky. Nám zrozumiteľný jazyk by ste na balení hľadali márne, nechýba však angličtina či poľština.

V balení možno nájsť aj v netradičnom formáte vytlačenú „Quick Start Guide“, ktorá obsahuje aj jedinečný registračný kód a vysvetlivky v rovnakých jazykoch, aké možno nájsť na zadnej strane balenia.

 

Technické špecifikácie

Pri pohľade na špecifikácie je nutné konštatovať, že Gandiva je papierovo naozaj vybavenou myškou, ktorá v jednotlivých atribútoch nezaostáva za konkurenciou. Či si túto papierovú výhodu aj obháji sa dozviete v ďalších kapitolách recenzie.

Tesoro Gandiva
Technológia senzora
laserový (Avago 9800)
Rozlíšenie senzora
8200DPI
Maximálna rýchlosť
-
Hmotnosť
135g
Odozva
1000Hz
Počet tlačidiel
8, z toho koliesko 1
Rozmery44mm - výška
72mm - šírka
116mm - dĺžka
Špeciálne vlastnosti
- opletený kábel
- 128kB interná pamäť
Orientačná cena

Tesoro Gandiva môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od 47,41 €(Zdroj: Heureka.sk)

Stránka produktuTesoro Gandiva

 

Komentáre (3)
elementar
to tie bocne tlacitka sa ktorym klbom maju stlacat ? :D to uz ich rovno mohli dat pod dlan
Oljanko
Vyzera to dost lacno
Patriot

Novy produkt, nova znacka, snad sa im dalsie mysi podari lepsie vyladit. cenovku by mali zacinat na 25 eur maximum.. si myslim...

Pridať nový komentár
TOPlist