SteelSeries Zboard - recenzia


Balenie, Špecifikácie

Klávesnica je balená pevnej sivej škatuli s výraznými oranžovým nápisom. Na vrchnej strane je výrazný nápis s názvom klávesnice, špecifické funkcie, ktorými sa vyznačuje a obrázok samotnej klávesnice. Kvalita a pevnosť škatule je dostačujúca.


klik pre zväčšenie

Na zadnej strane je rovnako popis klávesnice, funkcií a obrázky layoutov. Nájdeme tu aj logá herných klanov, ktoré SteelSeries sponzoruje... Nechýbajú medzi nimi klany ako napríklad SK Gaming či Fnatic Team.


klik pre zväčšenie

Po otvorení škatule ihneď vidíme klávesnicu aj s nasadeným „game“ layoutom. Pod ňou sa nachádza opierka rúk, inštalačné CD s manuálom, reklamnou brožúrou a normal layout.


klik pre zväčšenie

Špecifikácie:
• Rozmery: 225mm x 467mm x 38mm
• Hmotnosť: cca 1,10 kg
• Počet kláves:108
• Pripojenie: USB
• Dĺžka kábla: 188 cm

Špeciálne vlastnosti:
Je to jediná klávesnica ktorá sa môže chváliť vymeniteľným layoutom. Taktiež má preddefinovaných vyše 150 herných profilov, ako aj funkcia Anti-ghosting, čo znamená, že môžete stlačiť 7 kláves naraz bez kolízie.
Komentáre (6)
spokomaro
http://www.youtube.com/watch?v=mKzzqhEtPBg
r.b.class
dobra recenzia pan redaktor :)
vacropoli
Podla mňa je to blbosť ale budiš
juloSVKxxl
Fajn článok...kde a za koľko si ju zohnal? (arašid) Toto je fajn video a aj porovnanie produktov SteelSeries...http://www.3dgameman.com/reviews/814/ideazon-zboard-merc-fang-reaper
Sangala
v tichepc.sk ju mas za 54 Eur ;)
Richard_12
Pribalené CD s ovládačmi sa zásadne nikdy nepoužíva a ide sa na web stiahnuť najnovšiu verziu.
Pridať nový komentár
TOPlist