Solídne bezdrôtové slúchadlá: 1More Stylish True Wireless

Čínsky výrobca slúchadiel 1More je vo svete veľmi známy hlavne svojou dobrou cenovou politikou. Tak, ako je známe u čínskych výrobcov ponúkajú “za dobrý peniaz, veľa muziky”. Nie je tomu inak ani v tomto prípade, a preto ak hľadáte bezdrôtové slúchadla a nechcete investovať príliš veľa EUR, tento produkt by ste si mali zapísať na váš výberový list.

1More Stylish True Wireless Headphones: Balenie, Špecifikácie

Slúchadla prichádzajú v peknom kompaktnom balení, ktoré je kvalitne zafóliované. Jednoduchá grafika a striedmy výber farby, vyvoláva pozitívne pocity. Prednedávnom som si kúpil Samsung Galaxy Buds, ktoré neboli tak pekne zabalené a pritom sú to pomerne drahšie bezdrôtové slúchadlá.
 
Prednej strane dominuje logo firmy a fotografia slúchadiel. V dolnom ľavom rohu sa nachádza názov produktu a jeho základné vlastnosti. Výrobca nezabudol ani na ocenenie, ktoré tieto slúchadlá získali na IFA 2019 za
dizajn.
 

 
Na zadnej strane krabice nájdeme základné informácie o produkte. Taktiež sa tam nachádzajú informácie o výrobcovi a krajine pôvodu.
 

 
Po odstránení fólie, nachádzame na pravej bočnej strane názov "Open", ktorý jasne identifikuje, kde sa krabica otvára. Systém otvárania je podobný “bookletu”, dokonca podobne aj s magnetom. Po otvorení nachádzame krásnu škicu slúchadiel, zobrazujúcu vývoj dizajnu slúchadiel. V pravej časti sú umiestnené samotné slúchadla, ktoré chránené transparentným plastovým obalom, ktorý sa otvára pekne dohora. Veľmi decentne vymyslené! Dali si s tým určite veľkú námahu a to oceňujem.
 

 
V balení sa nachádza okrem samotných slúchadiel a puzdra, návod na obsluhu, ktorý nie je v slovenčine, preto s tým treba počítať a požiadať niekoho kto vie anglicky, aby vám pomohol s prvotnou inštaláciou a nastavením. K návodu pribalil výrobca aj nálepku, čo nie je zvykom. Okrem nabíjacieho puzdra, nájdeme v balení aj ochranné vrecko z PVC. Nabíjací kábel, ktorý je samozrejme súčasťou balenia, je full USB - micro USB. Škoda, že výrobca neimplementoval už modernejší port a to USB-C. Nezabudol však na náhradné nadstavce v rôznych veľkostiach.
 

Parametre a špecifikácie:

Názov 1More Stylish True Wireless
Zvuk

Stereo

7mm Singel Titanium Driver

Frekvenčná odozva: 20Hz-22kHz

Mikrofón a výdrž

Snímač: kondenzátorový

Smerovanie: obojsmerné

Frekvenčná odozva: 100Hz-10kHz

Kapacita batérie v slúchadlách: 55mAh (5,3 hodinová vydrž pri konštantnej hlasitosti 75dB

Kapacita batérie v puzdre: 410mAh (3x naplno nabije slúchadlá

Hmotnosť 53g
Dĺžka nabíjacieho kábla 40 cm
Konektivita Bluetooth V5.0
Záruka 2 roky
Približná cena 76 eur
Výrobca 1More
 
Pridať nový komentár
TOPlist