Slovak Overclocking Championship - Majstrovstvá Slovenska v pretaktovaní

Internetový denník www.pc.sk a www.pretaktovanie.sk organizujú prvý ročník súťaže v extrémnom pretaktovaní procesorov spojenú s megaLAN párty. Účastníkmi finálového kola, ktoré sa uskutoční 10. januára 2009 bude 5 súťažných tímov, traja víťazi slovenskej kvalifikácie a dva najlepšie české tímy. Súčasťou šampionátu budú doprovodné akcie ako napríklad súťaž o najlepšiu úpravu počítačovej skrinky (casemoding) či vyhlásenie najlepšieho redaktora www.pc.sk za rok 2008.Čo? Kde? Kedy?

Majstrovstvá Slovenska v pretaktovaní

Majstrovstvá začnú kvalifikáciou z ktorej postúpia do finále tri nalepšie tímy, víťazi slovenskej kvalifikácie. Ďalšími účastníkmi budú nasadené najlepšie tímy z Českej republiky, svoju účasť už potvrdil tím magazínu pctuning.cz . Počítame s nasadením jedného ďalšieho českého tímu. V prípade ďalšieho mimoriadne zaujímavého tímu (nechajte sa prekvapiť) budu nasadené tri české tímy.
Slovenská kvalifikácia začne 11.11. 2008. V tento deň budu zverejnené presné podmienky a pravidla kvalifikácie.

Vo finálovom kole budú zúčastnené tímy súťažiť v maximálnom pretaktovaní rovnakých zostáv chladených tekutým dusíkom.

Príklady podobných súťaži/akcií
MSI European Overclocking Chalenge 2008
Advanced Overclocking Championship - Berlín 2008
PCTuning na Invexu 2008

Finále sa uskutoční 10.1.2009 (Sobota) od 10:00 do 18:00 v Nových Zámkoch. Majstrovstvá budú prebiehať v priestoroch Centra kultúry na Nábrežnej 24. Predaj lístkov (z dôvodu limitovanej kapacity priestorov kde sa akcia uskutočni) na akciu začne 22.11.2008.megaLAN párty

Zároveň s akciou prebehne veľká LAN párty pre 60 účastníkov, ktorá začne deň pred Majstrovstvami slovenska v pretaktovaní a skončí deň po majstrovstvách, tj. 9. - 11.1.2009 - 9.1. 18:00 – 11.1. 12:00 LAN párty prebehne v rovnakých priestoroch ako Majstrovstvá. Cena za účasť na LAN párty by mala byť štandardných 300,Sk, pričom v nej dostanete balík nadštandardných služieb. Bude v nej zahrnutý vstup na majstrovstvá v pretaktovaní. Nemusíte si priniesť ethernet káble a v cene je zahrnuté aj tričko akcie a reklamné predmety pc.sk, pretaktovanie.sk a sponzorov akcie. Pokúsime sa zabezpečiť aj drobné občerstvenie ktoré bude zahrnuté v cene lístka.

Registrácia na LAN párty začne 11.11. a potrvá do 15.12. 2008 alebo do zaplnenia kapacity akcie, 60 miest. Podrobné informácie o LAN párty zverejníme v deň začatia registrácie na ňu.Súťaž v casemodingu

V den konania majstrovstiev prebehne aj súťaž v casemodingu o hodnotné ceny. O najlepších skrinkách rozhodne hlasovanie divákov počas súťažného dňa. Predpokladáme že účastníci tejto súťaže sa budú chcieť zúčastniť LAN párty a tak postačí ak sa na ňu zaregistrujú. Ak by ste sa chceli zúčastniť len samotnej casemode súťaže, napíšte nám prosím email na adresu admin@pretaktovanie.sk.Vyhlásenie najlepšieho redaktora pc.sk za rok 2008.

Počas majstrovstiev prebehne aj vyhlásenie najlepšieho redaktora www.pc.sk za rok 2008 a najlepšej recenzie zverejnenej na www.pc.sk za rok 2008. Víťazov určíte vy, naši čitatelia hlasovaním. Obe ankety prebehnú v decembri.

Súčasťou akcie pravdepodobne budú aj prezentácie zaujímavého hardvéru.Sponzormi akcie sú spoločnosti Gigabyte, Intel, Samsung, Kingston, Linde, Ovislink, Microsoft a Noctua.


Komentáre (12)
Fester182
uz sa neviem dockat :)
barco
Parádna práca páni ! Taktiež sa nemôžem dočkať :-)
l0k2
kam mam poslat tie peniaze? :P just kidding. tesim sa, plno ludi pokope, este vymysliet menovky, nech sa tam ludia aj poznaju. Mozno taky maly napad. ak sa niekto zaregistruje, nebolo by naskodu spravit mu klasicku menovku na stol s nickom. :)
Memnon
no tak na toto by som siel akurat na 90% nieco budem mat nakolko bude skuskove.. :(
Pavol Bobik
Kazdy bude mat menovku, uz tu mam skatulu s 200 kusmi klasickych konferencnych plastickych obalov na menovky ;) Kazdy stol na LANke bude mat ciselne oznacenie. Kto bude chciet dostane menovku aj na stol, kedze pocitame s tym ze budeme mat na akcii tlaciaren.
ANDYMAN
tesim sa jak male decko. Uz nech je januar :)
14gameman
jaj tak sa tesim hned prvy den predaja listkov idem kupit vsetko budem fotit som na to zvedavy :)))))
Thief
No myslel som, ze na lanky uz nebudem chodit, ale taketo nieco asi povinne navstivim ;) A ten casemoding... Este podrobnosti nejake pozistovat a uz len cakat.
cool_point
Už sa teším. Moja prvá, tkáto akcia :)
scarinko
preco je to v takom blbom termine?? 9-11.1. ? keby to bolo cez vikend bolo by to lepsie ale takto streda stvrtok a piatok no to sa asi horsie nedalo dat.
ANDYMAN
scarinko, mal si sa lepsie pozriet do kalendara... je to piatok-sobota-nedela.
scarinko
aha hups sorry nachuja kalendar pardon
Pridať nový komentár
TOPlist