Skladáme PC s Riotoro

Testujeme jednu z najmenších ATX skríň na trhu. To je Riotoro CR1088 Mini-Tower Case. Nehovorí vám nič firma Riotoro? Ide o pomerne nového výrobcu herného príslušenstva, skriniek, ventilátorov či zdrojov. Na rozdiel od väčšiny firiem, ktoré sídlia na Taiwane alebo v Číne, je toto rýdzo americká firma.


Úvod

Spoločnosť Riotoro nám na testovanie a PC build zaslala skrinku Riotoro CR1088 Mini-Tower spolu so zdrojom Riotoro ENIGMA 650W (G2).

Firma verí v inovácie a keď si pozriete jej portfólio skriniek, zistíte, že výrobca prichádza s inováciami, aj na miestach, kde by ste povedali, že to nie je možné. Napríklad skrinka Morpheus je modulárna mATX skrinka, v ktorej je v prípade potreby možné zmeniť usporiadanie tak, aby ste dostali ATX rozmery. Ide o prvú konvertibilnú skrinku na trhu. Výrobca sa nespolieha na odhlučnený interiér a dnes možno trošku vágny dizajn ako Fractal Design, ale mieri na perforované skrinky, ktoré sa spoliehajú skôr na tiché komponenty a dobre pasívne odvetrávanie.

Komentáre (2)
M.D.

Tie fotky sú hrozné, chýba mi tam hlavne fotka celej skrinky po vybalení. A taktiež tam nevidím cenu, keď už to získalo titul cena/výkon. Ale ináč to nie je zlá recenzia.

Ján Kisty

Ďakujem za kritiku, áno niektoré fotky sú na krivo, máte pravdu. Na obranu poviem, že fotiť produktové foto skriniek je výrazne ťažšie než mobilov kvôli veľkosti. Cena je 87€, ale počas Black Friday sa dala zohnať aj za 69€.

Pridať nový komentár
TOPlist