Roccat Cross - slúchadla, ktoré Vás nezruinujú

Do redakcie sa k nám tentoraz dostali pomerne zaujímavé slúchadlá Roccat Cross. Slúchadlá, ktoré smerujú trochu do hráčskeho aj hudobného segmentu. Na prvý pohľad menšie slúchadlá s jednoduchým dizajnom, ktoré nepripravia Vašu peňaženku o príliš veľa eur. Majú nás čím Roccat Cross zaujať?
 
 

Balenie, špecifikácie

Balenie testovaných Roccat slúchadiel nie je ničím výnimočné, ale nezaostáva za ostatnými výrobcami. Cross sú uložené v plastovej vaničke a zospodu prichytené troma drôtikmi. Krabica je popísaná špecifikáciami slúchadiel spolu s ich fotkou.
 
 
 
 
Príslušenstvo tvoria dva kábliky. Jeden s polohovateľným mikrofónom a druhý bez polohovateľného mikrofónu, zato však s mikrofónom ako poznáme u klasických slúchadiel určených pre hands-free telefonovanie.
 
 
 

 

Špecifikácie

Zvuk Stereo
Hmotnosť 185g
Dĺžka kábla 2,35m
Konektivita 3,5mm jack
Záruka 2 roky
Približná cena 65 eur
Stránka produktu Roccat Cross

 

Komentáre (1)
m2fizy
Neviem neberiem ROCCAT ako nekvalitu (sam pouzivam ich podlozky) ale to je asi jedine v com su ako tak "konkurencie schopny" ... za tu cenu sa daju zohnat akciove HYPERX CLOUD ... ktore som za taku cenu sam kupoval (tieto vianoce a myslim ze este lacnejsie) a porovnatelne su urcite na vyssej urovni ako tento "produkt". Minimalne kvalitou spracovania ... mikrofonom ... balenim ... redukciami ... atd.
Pridať nový komentár
TOPlist