Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot – čistý domov bez námahy

, Autor: Lukáš Lancz
Po úspešnej recenzii robotického vysávača ILife V5s Pro, si dnes môžete prečítať ďalšiu recenziu inteligentného vysávača. Pozriem sa na vysávač od čínskej spoločnosti Xiaomi, ktorá v posledných rokoch čoraz viac rozširuje svoje portfólio inteligentných výrobkov. Dnes testovaný vysávač s jednoduchým menom Xiaomi Mi Robot dostanete kúpiť u nás za približne 430 eur (v čínskom obchode Gearbest za 270 eur) a radí sa tak do vyššej triedy ako ILife V5s Pro. 

Mi Robot - Balenie, špecifikácie

Pri recenzii ILife V5s Pro som bol milo prekvapený jeho príslušenstvom. V balení boli náhradné kefky, filtre a kefka na čistenie. U dnes testovaného vysávača som čakal minimálne to isté, hlavne ak prihliadneme na jeho cenu.
 
 
Xiaomi ma v tomto smere nemilo prekvapil. Jediným extra príslušenstvom je kefka na čistenie rotačnej kefy. Ako som neskôr zistil, zo strany Xiaomi ide o veľmi šikovný ťah, pretože náhradné príslušenstvo si môžete kúpiť priamo cez aplikáciu výrobcu.  
 
 
V balení nájdeme ešte dock station pre nabíjanie vysávača. Dock je pomerne veľký a s vysávačom má rovnakú farbu - bielu. V jeho strede sa nachádzajú dva nabíjacie konektory pozdĺžneho tvaru.
 
 

Špecifikácie

Rozmery 38x33x8 cm (v x š x h)
Hmotnosť 3,8kg
Batéria 5200 mAh
Tlak vzduchu 1800Pa
Čas vysávania ~ 150 minút
Plocha vysávania 250 m2
Umývanie Nie
Objem nádrže na vodu -
Hlučnosť -
Počet senzorov 12
Počet módov vysávania 1
Aplikácia na ovládanie Áno - Mi Robot Vaacum

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot si môžete kúpiť v internetovom obchode Gearbest za 270 eur (ide o obmedzený počet kusov)

Práve nám dorazil zľavový kupón v hodnote 20 eur - MiRobotGB

Kľúčové slová
Mi, robotický vysávač, Xiaomi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

TOPlist