Report z IX. KOA LAN Party

, Autor: redakcia

Report z IX. KOA LAN Party Počas soboty a nedele 5. a 6. Septembra 2015 sa v Liptovskom Mikuláši konala tentokrát už deviata LAN Party od KOA Gaming teamu. Napriek veľkým problémom pri pripravovaní priestoru dopadla akcia výborne. PC.sk Vám ako jeden z hlavných partnerov akcie prináša exkluzívnu reportáž. Prajeme príjemné čítanie.

LAN začína


Posledné dve KOA LAN Party sa odohrávali v jedálni gymnázia M.M. Hodžu, ktorá však bola pre túto akciu viac nevyhovujúca, a teda bolo potrebné nájsť vhodnejší priestor. Voľba padla na budovu reštaurácie Čierny Orol, ktorá ako jediná spĺňala požiadavky na dostatočnú elektrifikáciu, optickú internetovú prípojku a dostatok priestoru pre daný počet hráčov. Vedenie reštaurácie sa však napriek dlhodobej dohode zachovalo maximálne neférovo, keď nám v deň prípravy - 4.9. bolo oznámené že v objekte sa večer koná 50tka, čo bolo pre nás absolútne neprípustné, keďže všetko bolo dohodnuté tak, aby bol priestor nachystaný kompletne deň vopred, a ráno sa už len doladili drobnosti. Nehovoriac o tom, že sme boli uistení o dostatočnom počte stolov pre 120 hráčov, čo však nebola pravda - to sme zistili až v piatok. Museli sme teda improvizovať, vstať o 5:00 ráno a priestor pripraviť v deň LAN Party, obvolať pár známych a priniesť stoly z inej budovy, čo sa našťastie všetko podarilo. Za toto musím pochváliť všetkých ostatných členov KOA Teamu, no i externistov a skalných nadšencov našej akcie, ktorí nám pomohli so všetkým čo bolo treba urobiť, patrí im obrovská vďaka a poklona. Okolo 10:00 už bolo prakticky všetko hotové, a začali prichádzať prví hráči. Každý hráč po vstupe dostal ako štartovné pozornosť od sponzora akcie Gigabyte, 250ml dopingu a tombolový lístok.
Ako hodiny do poobedia ubúdali, účastníkov naopak pribúdalo. Všetci sa po príchode registrovali, usadili, úspešne zapojili a mohli hrať. Otvoril sa bar s výčapom a objednávkou jedla, router MikroTik zapožičaný spoločnosťou IMAFEX začal prijímať a odosielať prvé pakety, a LANka sa mohla rozbehnúť naplno. Sem-tam niekomu chýbal ovládač sieťového adaptéra, inokedy firewall alebo pevne nastavené IP adresy občas skomplikovali pripojenie, no organizátori ochotne pomohli každému.

  

Kľúčové slová
LAN párty
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

Posledné komentáre

Predmet Autor Dátum
Re: Report z IX. KOA LAN Party Krutibrko 17. september 2015 - 10:26
Re: Report z IX. KOA LAN Party quicky 16. september 2015 - 17:06
Re: Report z IX. KOA LAN Party Monsterr 15. september 2015 - 19:25
Re: Report z IX. KOA LAN Party m2fizy 15. september 2015 - 18:49
Re: Report z IX. KOA LAN Party CageJ 15. september 2015 - 12:23
TOPlist