Reeven Naia - čerstvý závan medzi AiO chladičmi

Od Taiwanskej spoločnosti Reeven sme otestovali už niekoľko chladičov. Reeven sa nedávno pripojil k tým výrobcom, ktorý majú vo svojom portfóliu okrem vzduchových chladičov aj AiO chladiče. Pod názvom Naia vstúpil na tento trh len nedávno.
 

Reeven Naia - Balenie, špecifikácie

Balenie Reeven je na prvý pohľad štandardné – kartónová vanička a igelit, ktorý chráni jednotlivé časti chladiča pred poškriabaním. V dnešnej dobe je už celkom problémové odlíšiť sa od ostatných výrobcov, či už balením alebo dizajnom produktu. Keď začnete Naia vybaľovať zistíte, že sa to Reeven podarilo „na oboch frontoch“.
 
 
 
Plastová škatuľka s príslušenstvom plní dva účely. Okrem toho, že drží všetko príslušenstvo pokope, je to zároveň zberná nádoba pre prípad, že by z bloku začala kvapkať chladiaca kvapalina. Medzi príslušenstvom nájdete rovnako testovaciu redukciu na otestovanie chladiča mimo skrinky. Reeven v manuáli vyzýva používateľov, aby najprv vykonali test chladiča mimo skrinky. Je to snáď prvý výrobca AiO chladiča, ktorý myslel naozaj na všetko. Za balenie dostáva od nás jednu veľkú pochvalu.
Okrem klasického príslušenstva (pasta a skrutky), tu nájdeme tri farby, ktoré môžete pridať do okruhu a zmeniť si tak vizuál chladiča - blok Reeven Naia je totiž z plexiskla a podsvietený na bielo. Nachádza sa tu aj priesvitná chladiaca kvapalina. Tým sa automaticky zodpovedá otázka, či je tento AiO možné hocikedy v priebehu používania doplniť o chladiacu kvapalinu.
 
 
 
 

Špecifikácie

Rozmery pumpy

83×83×67.5mm
Materiál pumpy medená základňa
Otáčky pumpy -
Životnosť pumpy -
Rozmery radiátora 272×120×52mm (d x š x v)
Materiál radiátora hliník
Dĺžka hadíc -
Materiál hadíc guma
Hmotnosť (s ventilátorom) 1290g

Ventilátor

2x 

Rozmery ventilátora

120x120x25mm

Otáčky ventilátora

300 - 1600 RPM (+/- 10)

Hlučnosť ventilátora

6.5 - 30.9 dBA

Maximálny prietok vzduchu ventilátora

90.28 CFM

Statický tlak ventilátora

0.08 - 2,03mm H2O (max)

Konektor ventilátora

4pin PWM

Maximálne TDP -
Kompatibilita
Intel
LGA 2066/2011(v3)/1366/115X
AMD
AM4/FM2+/FM2/FM1/
AM3+/AM3/AM2+/AM2
 
 
Pridať nový komentár
TOPlist