EN

Procesory

AMD Raven Ridge - APU s Radeon Vega GPU

Spoločnosť AMD po úspechu procesorov Ryzen rozhodne nezaspala na vavrínoch. Do rodiny Ryzen dnes pribudol čip s kódovým označením Raven Ridge, ktorý kombinuje integrované CPU a GPU. Raven Ridge má v sebe grafickú kartu AMD Vega. Výrobca sľubuje až o...

Intel Core i7-6950X – 10 jadier v plnej paráde

Intel Broadwell-E procesory sú tu a my vám ako prvý na Slovensku v teste prinášame hneď toho najvýkonnejšieho zástupcu, ktorým je Core i7-6950X s 10 jadrami a 20 vláknami. Porovnali sme ho s predchádzajúcim Haswell-E procesorom a najvýkonnejším...

Sapphire Edge VS8 – klame telom

Po plejáde minipočítačov s procesormi „triedy“ Intel Atom sa nám do rúk dostal model Edge VS8 od Sapphire, ktorý výkonom deklasuje všetko, čo nám doteraz prešlo redakciou.

AMD A8–3870K – Llano bez obmedzení

Procesory pre socket FM1 sú síce telom aj dušou „stredná trieda“, AMD však ani tu nezabúda na notorických ladičov výkonu. Pre nich je tu overclockerská edícia A8 3870K s plne odomknutým násobičom taktu.

Rýchly test – Intel Core i3 2105

Keď AMD predstavila novinky „Llano“ alias A8-3850, zareagoval Intel najlepšie ako vedel – procesor s podobnou cenovkou vybavil najrýchlejšou integrovanou grafikou, ktorú má k dispozícií. Tak vznikol Core i3 2105.

TOPlist