Razer Naga Epic Chroma - milióny farieb už aj na 12 bočných gombíkoch

Keď pred rokmi prišiel Razer s MMO myškou s dvanástimi bočnými tlačidlami, ťukali sme si na čelo rovnako, ako keď BitFénix vyrukoval s obrovskou ITX skriňou (Prodigy). Prax a čas však dali dobrému nosu oboch výrobcov za pravdu a z obidvoch, naoko vyslovene špecifických produktov, sa stali predajné trháky, ktorých úspech inšpiroval ďalších výrobcov.


Razer Naga Epic Chroma - Úvod, Balenie, Špecifikácie

Prvé tri Chroma periférie sme rozpitvali v predvianočnej recenzii a o všetky ste si mohli zasúťažiť aj v našej tombole. Do kompletnej skladačky nám chýbal štvrtý produkt - Naga Epic, ktorá uzatvára aktuálnu ponuku Chroma produktov Razer.

DeathAdder Chroma okrem nových farebných LEDiek podrástla aj papierovo - disponuje unikátnym optickým senzorom s 10.000DPI a hoci to naoko vyzerá, že Naga Epic zostala parametrovo nezmenená, musíme rozlišovať.

Naga Epic nebola na rozdiel od Naga (bez Epic) updatovaná od roku 2010. Drôtová verzia (Naga) dostala vylepšenie v roku 2012 i 2014 a Naga Epic tak len dorovnáva technologický náskok senzora a navyše pridáva podporu Chroma. Rovnaký laserový senzor štvrtej generácie s rozlíšením 8.400DPI používa niekoľko Razer myšiek počnúc Naga 2014 cez Taipan až po Ouroboros.

Razer Naga 2014.

 

Príslušenstvo, Balenie

Razer nám už nespočetne veľakrát demonštroval svoju posadnutosť premakaným balením a nezaprel sa ani tentoraz. Zo štýlovo potlačeného obalu sme vytiahli tmavú škatuľu s čiernym lesklým logom a po zdvihnutí veka sa na nás doslova vyhrnul gratulačný príhovor razeráckeho generála Min-Liang Tana. Pod brožúrkami sa nachádza ešte tenučká penová výstelka výstelkou a až teraz sa konečne dostávame k myške, nabíjacej stanici a prepojovaciemu káblu.

 

Pre zobrazenie ďalších obrázkov prejdite kurzorom myšky na príslušný odkaz.

 

Technické špecifikácie

Razer Naga Epic Chroma
Technológia senzora
laserový (Avago S9818)
Rozlíšenie senzora
8200DPI
Maximálna rýchlosť
7,9m/s
Hmotnosť
~150g
Odozva
1000Hz
Počet tlačidiel
19, z toho koliesko 3
Rozmery43mm - výška
75mm - šírka
119mm - dĺžka
Špeciálne vlastnosti
- podsvietenie kolieska a dvanástky bočných tlačidiel 16,8m farbami
- opletený kábel dlhý 2,1m
- drôtový/bezdrôtový mód
- dokovacia stanica
Orientačná cena
~129,99EUR s DPH (odporúčaná koncová cena)
Stránka produktuRazer Naga Epic Chroma

 

Komentáre (1)
elementar
130 je smiesna cena za mysku... 20 euro za farebne tlacitka... okej
Pridať nový komentár
TOPlist