Razer Lachesis 5600 - ďalšia reinkarnácia na scéne

V poslednom čase sa spoločnosť Razer čoraz častejšie púšťa do oprašovania a vylepšovania starších úspešných modelov. Po vynovenej Deathadder a Abyssus sa na rad dostala aj Lachesis s prívlastkom 5600.


Úvod, balenie a špecifikácie

Len nedávno začali Američania s rozdelením produktov do troch modelových kategórií - Essential, Expert a Elite. Do skupiny Essential výrobca radí základné, cenovo prístupnejšie modely, t.j. tzv. „entry level“ (Abyssus, Deathadder). Kategória Expert označuje strednú triedu s pokročilými funkciami a technológiami za stále akceptovateľnú cenu (Imperator, Lachesis, Blackwidow) , no a nakoniec modelová rada Elite, ktorá ponúka tie najexkluzívnejšie a samozrejme najdrahšie kúsky hráčskeho hardvéru (napr. Mamba, Naga Epic, Blackwidow Ultimate).

 

Balenie

V tomto smere žiadna inovácia, výrobca zostáva verný klasickému „razerovskému“ baleniu, čiže otváracie veko odhaľujúce myšku, ktoré drží zatvorené okrúhly kúsok suchého zipsu. Myška je umiestnená v krikľavo zelenej plastovej vaničke.

Príslušenstvom si hovorí kvantum brožúr, kartičiek a dve nálepky s logom Razer.

Technické špecifikácie

Technológia senzora: laserový
Maximálne rozlíšenie senzora: 5600DPI
Maximálna rýchlosť: 5m/s
Hmotnosť: cca 98g
Počet tlačidiel: 9 vrátane kolieska
Špeciálne vlastnosti: 60kB interná pamäť (Razer Synapse), farebné podsvietenie (až 16 miliónov odtieňov)

 

 

Komentáre (3)
patrinkoSK
strana 2 pod obrázkom chyba ti tam písmenko "oužité teflóny sú špičkové." nemá byť náhodou "použité teflóny sú špičkové." ? inač pekný článok.
Michal Kiradžiev
samozrejme. je to upravene. diky
V1CTORY
Tak Lachesis je kvalita, o tom viem svoje. Pride mi to ale zbytocne vskriesenie kvoli 1600dpi naviac a par farbam, marketing je marketing ale aj tak. Inac napriklad ja ju drzim klasicky palm gripom, ruka opreta o podlozku a hra sa mi s nou velmi dobre, este aj malickom dociahnem vzdialenejsie tlacitko na pravej strane.
Pridať nový komentár
TOPlist