Razer Imperator – nie najtradičnejší „had“

Tentokrát sa bližšie pozrieme na zúbky 7 tlačidlovej myške spadajúcej do kategórie expert s vynikajúcou ergonómiou, a bez zbytočných vychytávok zvyšujúcich cenu

Razer Imperator síce zase raz nesie svoje meno po hadovi, no konštrukčne nie je typickým „Razerom“. Netradičná výška hlodavca či farba podsvietenia pripomína snahu priblížiť sa zákazníkom vyhľadávajúcim typologicky iné myšky. Podarilo sa to pre tentokrát americkým inžinierom?


Balenie, Špecifikácie

Presne také, na aké sme u tejto prémiovej značky zvyknutí. Škatuľa vo firemných farbách, s otváracím vekom, ktoré je upevnené suchým zipsom. Vo vnútri priesvitný plastový výlisok v ktorom je umiestnená samotná myš. Jediným marketingovým pútačom je „3,5G laser sensor“ ponúkajúci až 5600dpi.

Vzadu nájdeme bližší popis jednotlivých prvkov myši, a vymenovanie top vlastností v desiatich jazykoch. Prirodzene, vynímajúc slovenčinu či češtinu. Nezabudlo sa ani na odporúčania „Razerguy-a“.

Vo vnútri balenia nájdeme nespočetné množstvo letákov, katalóg, dve samolepky a bonus, kartónový podpivník ! Palce hore. Ovládače si môžete stiahnuť výhradne online.

 

Technické požiadavky

· PC s USB portom
· Windows 7/Vista/XP alebo Mac OS X (v10.4 a vyššej)
· Internetové pripojenie
· 35MB priestoru na disku

 

Technické špecifikácie

· Rozmery: 123 x 71 x 42 milimetrov
· Hmotnosť: 138 gramov
· Dĺžka kábla: 2 metre

 

Komentáre (5)
Nameless
je to fajn potkan ale medzi minusy by som dal este priliz tuhy kabel
bliss
Tak tak, celkom tuhý kábel. Ale ináč som s ňou spokojný :)
commodore64
Myslim si, ze toto je priamy konkurent Kone a Kone+. Pravdupovediac, aj Kone+ ma tie bocny tlacidla velmi hlboko a palec treba neprirodzene ohybat. Deathadder rulez... Pri FPS hrach mi to strasne vadi. U mna asi posledny Roccat a pekne krasne sa vratime k Razer. O tuhosti kabla radsej pomlcim.
MBG
Iste niekde je tuhost kabla nanic (napr. na vstupe do mysky), ale z globalu to minus podla mna nie je - aspon sa nevlni a neuzli tam kde by nemal.
Nameless
no neviem co ty robis s myskou ale mne sa kabel zauzlil mozno len cestou na LANku ale to sa mi aj s tuhym kablom :D
Pridať nový komentár
TOPlist