Razer DeathStalker Chroma - membránovky ešte nevymreli

Výraz mechanická klávesnica sa čoraz častejšie používa ako synonymum spojenia hráčska klávesnica. Marketing výrobcov sa nás snaží presvedčiť o tom, že ten, kto nemá "mechaniku", akoby nebol. Aj preto prišla počase vhod ponuka otestovať vynovenú "membránovku" od Razer - DeathStalker. Chroma, samozrejme.


Razer DeathStalker Chroma - Úvod, Špecifikácie

Ktoby si nepamätal klávesnicu so štvorpalcovým dotykovým displejom namiesto numerického bloku, ktorej cena len tesne lízala tri stovky. Ešte šťastie, že membránová DeathStalker Utlimate mala aj svoju odľahčenú verziu za tretinovú cenu, takže si ju mohli dovoliť aj bežní smrteľníci. Práve tá sa dočkala kozmetického upgradu v podobe Chroma podsvietenia.

DeathStalker Ultimate (zdroj: Razer)

 

Balenie, Príslušenstvo

Razer je známy až prehnaným dôrazom na kvalitu, dizajn a spracovanie balenia. Tento krát to síce nie je žiadny megalomanský kufrík, neoprénové puzdro, či hranol z číreho plexiskla, pastva pre oči však pokračuje. Inak matná škatuľa sa leskne v miestach, kde je vyobrazená klávesnica, čo vytvára celkom zaujímavý 3D efekt.

 

Troma najdôležitejšími ťahákmi DeathStalker Chroma majú byť plne programovateľné klávesy, 10NKRO a Chroma podsvietenie. Ak zbežne preletíme špecifikácie predchodcu, jedinou novinkou bude to RGB podsvietenie...

V balení okrem klávesnice nájdete aj inštalačný manuál, dve nálepky a vrelé blahoželanie generála Min-Liang Tana.

 

Špecifikácie

Razer DeathStalker Chroma
Materiál
plast
Typ spínačov
membránové
Dĺžka kábla
~2m
Rozmery
460mm (šírka)
214mm (hĺbka)
21,4mm (výška)
Hmotnosť1086g
Operačný systém
Windows, MacOS
Orientačná cena
119,99EUR s DPH (odporúčaná cena)
Stránka produktuRazer DeathStalker Chroma

Komentáre (2)
x3m
K Razer Ultimate: Mal som ju asi hodinu. Potom putovala spet k predajcovi. Ten display/touchpad je katastrofalny a ovladace su uz totalna katastrofa. Neviem koho to bol skvely napad, kvoli (nefunkcnym) ovladacom, aby som sa musel niekde registrovat. A odvtedy od razera nechcem uz ani spendlik. A to som ich mal predtym celkom rad.
Von Kedoslav II.
Mam predoslu verziu uz nejaku tu chvilu. S pisanim nemam taky problem. Kazdopadne nebyt na intraku kupim si mechanicku. ^^ Ja prezmenu na razer nedam dopustit. Mamba funguje bezproblemovo od vydania.
Pridať nový komentár
TOPlist