Razer Anansi - chameleón so stovkou programovateľných kláves

Razer je známym výrobcom skutočne kvalitnej hráčskej výbavy. Na klávesnicový trh vnikli ako na posledný, a ich najnovším počinom je Anansi – plnofarebné podsvietená MMO klávesnica.


Balenie, Špecifikácie

Na trhu je len málo firiem, ktoré sa špecializujú výhradne na výrobky pre hráčov. Jednou z nich, ktorá od vzniku neprodukuje nič iné, je Razer. Tá po veľkom úspechu s hernými myšami postupne dobíja aj iné segmenty trhu. Dnes sa nám dostal do rúk produkt, ktorý sa snaží takpovediac dobehnúť dominanciu G-série klávesníc od Logitech. Týmto produktom je Razer Anansi.

Ak si myslíte, že Vaša klávesnica bola zabalená vo veľkej krabici, mýlite sa. Anansi má skutočne obrovskú krabicu, ktorá má rozmery neuveriteľných 550x260x65 milimetrov.  Čiže žiadny drobec.

 

Typicky výrazná zelená farba na čiernom pozadí prezradí príslušnosť ku značke, 3D render na prednej strane ničím neohúri. Na zadnej strane nájdeme bližšie vysvetlenie konkrétnych funkcií klávesnice a top vlastnosti v 15tich jazykoch. Razer radí túto klávesnicu do série Expert. Nižšou podtriedou je Essential, naopak vyššou Elite.

Vo vnútri nájdeme ďalšiu krabicu s nezameniteľným sloganom – „For gamers, by gamers“, čím sa Razer snaží naznačiť, že ich výrobky testujú skutočný hráči a usmerňujú celkový vývoj. Dnu už nájdeme samotnú klávesnicu zabalenú v bielom obale, poctivo oblepenú páskou na každom, čo i len trošku poškriabateľnom mieste. Pod ňou nájdeme čiernu papierovú obálku, ktorá obsahuje kompletné príslušenstvo. V nej sa nachádzajú reklamné materiály, krátky manuál a dve nálepky s logom.

 

 

Technické špecifikácie:

Rozmery: 515 x 191 x 23 mm
Hmotnosť: 984 gramov
Pripojiteľnosť: 2x pozlátené USB, 2m oflexovaný kábel

 

Komentáre (6)
landrower
vyzera to veelmi dobre, bohuzial zase cena :(
Broslowski
je to macek :-D bagi GJ!
Warrax
Teda, 90E by som dal akurat tak za mechanicku klavesnicu. Tam nevadi ani vysoky zdvih, kedze reaguju uz od 2mm, a co sa tyka kvality, pohodlnosti stlacania tlacitok a trvanlivosti, to sa neda porovnat. A tie lacne posobiace tlacitka, tak to je uz non-sense, ani 40 eur by som za nu nedal. Za 100 eur sa da zohnat taka mechanicka klavesnica, ze tuto strci do vacku, ale ked sa niekomu chce obetovat celu kvalitu klavesnice kvoli par macro tlacitkam, tak prosim. :-)
fakovnik
Este maly ENTER.. :)
siddhi
Za ten malý Enter bych jich kopal do patřičných míst. Tohle je první věc na kterou se při výběru klávesnice dívám.
bliss
Radšej by som zobral Black Widow.
Pridať nový komentár
TOPlist