Razer Abyssus - čitateľská recenzia

Myš od amerického výrobcu Razer, opäť pomenovaná po jednom z jedovatých hadov, nám pripomína staršieho DeathAddera. Je však lacnejšia, s jednoduchším dizajnom. Patrí do skupiny Essential, kde sú zaradené základné, cenovo prístupnejšie modely.


Balenie, Špecifikácie

Balenie sa nijako nezmenilo. Je úplne rovnaké, ako sme pri Razer myškách zvyknutí. Myš je umiestnená v zelenom plaste, zvrchu skrytá vekom na suchý zips.

Príslušenstvo je tiež stále rovnaké. V papierovom obale sú uložené príručky, katalóg produktov, certifikát pravosti a dve nálepky s logom Razer. Chýba CD s ovládačmi, čo znamená, že si ich musíte stiahnuť z internetu.

Technické špecifikácie
Technológia senzora: infračervený optický
Maximálne rozlíšenie senzora: 3500dpi
Maximálna rýchlosť: 60 – 120 palcov/s
Hmotnosť: 71g
Rozmery: 115 x 63 x 40 (DxŠxV)
Počet tlačidiel: 3
Špeciálne vlastností: prepínače na zmenu dpi a frekvencie USB, ľahký nezamotávajúci sa kábel

 

Komentáre (4)
FoxWear
Pekne napísané, pochvala autorovi. Po prečítaní zvažujem nad kúpou tejto myšky, uvidím ako to dopadne a či ju bude mať Gabo na sklade. Mimochodom na alze píšu že má až 7 programovateľných tlačidiel :D
Johnko1984
Fajn recenzia, mys mam a chcel by som este par mojich postrehov dodat.Senzor mysi je dobry ale nerozumie si dobre so vsetkymi povrchmi mal som starsiu vysuchanu plastovu podlozku a mys na nej nepracovala dobre, dalej co mne na nej vadi ze je velmi lahka, mam aj G500 od Logitechu a oproti nej je ako pierko.Inac povrchova uprava je dobra ta leskla plocha neni az taka hrozna, najlepsie je spracovanie kolecka mysi ktore ma dobry odpor a a presne krokuje.
Nameless
Rad by som si precital aj o Razer Imperator ale najlepsie aby to robil niekto kto mal v rukach aj Kone+ aby to v recenzii porovnal :) ale inac sa mi recenzia paci
zonal
Fajn myš. Myš sedí v dlani dobre, ale niektorí užívatelia sa pri dlhšom používaní sťažujú na bolesti ruky. Mám Salmosu. Na bočných okrajoch hlavných tlačidiel má príliš ostré hrany - pri dlhodobejšom používaní prekážajú. Neviem, či to Razer pri tej Abissuske vylepšil.
Pridať nový komentár
TOPlist