Pokojne nám naložte! Značka: konštruktívne

Zaujíma nás, ako nás vnímate vy, naši čitatelia, ako vo vašich očiach stojíme oproti konkurencii a tiež, čo by ste na pc.zoznam.sk zlepšili. Dvoch kritikov odmena neminie... :-)

Je pre nás dôležité poznať váš názor a preto vás prosíme o päť minút vášho času, ktorý venujete vyplneniu krátkeho formulára. Ten obsahuje niekoľko jednoduchých uzatvorených ale aj otvorených otázok. Sme presvedčení, že takto zozbierané údaje dokážeme využiť v prospech rozvoja pc.zoznam.sk, z ktorého v konečnom dôsledku bude profitovať najmä čitateľ.

Máte náš prísľub, že s analýzou takto zozbieraných dát sa s vami podelíme.

V odpovediach buďte prosím konkrétni a špecifickí v maximálne možnej miere. Formuláre je možné odosielať do 31. augusta 2012.

Ako motiváciu sme si pre vás pripravili dve ceny a spomedzi všetkých prijatých formulárov vyberieme dvoch, ktorý si rozdelia:

chladič Enermax ETD-T60-VD

 

skrinku Enermax Ostrog

 

Ďakujeme!

Váš tím pc.zoznam.sk :-)

Komentáre (6)
bensson
Ja by som sa chcel spýtať čo vystihuje logo "ohníka" webu pc.sk ? Keďže pretaktovanie.sk skončilo, bolo by vhodné zmeniť logo na iné, vhodnejšie.
Michal Kiradžiev
Áno, je to odkaz na pretaktovanie.sk, ktorý sme chceli zachovat aj v novom logu. Predsalen, je to bezmála 8 ročná história, počas ktorej tento web fungoval pod značkou pretaktovanie.sk...
davison
mne to jaksi nejde, odoslať ten formulár... :) "Chyba validácie, skúste to prosím znova. Pokiaľ chyba pretrváva, kontaktujte administrátora webu." skúšal som to už asi 10x //edit: už to prešlo. :)
BiGTomEE
Poriadne som sa rozpísal, poslané. Dúfam, že pomôže.
Zemtriz
Keď mám niečo napísať, tak zrazu mám prázdnu hlavu a na nič si neviem spomenúť. No čo ma napadlo som napísal, len škoda, že som zabudol na jednu stránku. A tá je: http://www.techpowerup.com/
like
Aj ja som sa už vyjadril. Bol by som rád, kedy sa tu pridali veci, ktoré som uviedol vo formulári.
Pridať nový komentár
TOPlist