Pohodlný bezdrôtový set Logitech Wave Pro - recenzia

Spoločnosť Logitech venuje veľkú pozornosť tomu, aby ponúkla svojim zákazníkom čo najpohodlnejšie a najergonomickejšie výrobky. Podľa štúdie Petra W. Johnson-a z University of Washington práve dizajn klávesnice Logitech Wave pohodlie zlepšuje. Logitech nič nenechal na náhodu, a prináša kompletný bezdrôtový set – Logitech Wave Pro – spolu s ergonomickou myšou MX 1100.

Balenie a Špecifikácie

Klávesnicu vybalíte z úplne bežnej, zeleno-bielej škatule. Vo vnútri nájdete ďalšiu, tento krát bielu škatuľu, v ktorej sa už nachádza samotná klávesnica. Tá je tradične zabalená v priesvitnom, plastikovom vrecku. Pod klávesnicou nájdeme zvyšok balenia – myš, USB prijímač, USB kábel (USB -> mini-USB), USB zástrčku, manuál, CD s ovládačmi, Logitech katalóg a brožúru „Important information“. :-)

Na pripojenie setu k PC je určený pomerne malý USB receiver (veľkosť bežného USB kľúča). Po pripojení set funguje, či už pod XP, Vista alebo Ubuntu. Ovládače sú určené len pre modifikovanie nastavení a úplnému sfunkčneniu multimediálnych tlačidiel.


Špecifikácie klávesnice:
  • Rozmery: 490 x 255 x 30mm
  • Hmotnosť: cca 950g (bez batérií)

Špecifikácie myši:
  • Rozmery: 120 x 85 x 50mm
  • Hmotnosť: cca 150g (bez batérií)

Komentáre (1)
gammaray
Celkom dobra recenzia, klavesnica vyzera zaujimavo, no na moj vkus vela tlacitok ako na palubnej doske raketoplanu :D. No a ta cena....uz fakt nevedia co za to pytat. 100€ je moc. ;) Davam 5 hviezdiciek
Pridať nový komentár
TOPlist