OCZ Trion 100 240GB - nastal už čas TLC NAND flash?

, Autor: BurnerTom

OCZ rozširuje svoje portfólio 2,5" SATA SSD o prvý model vybavený TLC NAND flash a radičom od materskej spoločnosti Toshiba.

OCZ Trion 100

OCZ Storage Solutions, spoločnosť patriaca pod Toshiba Group, dnes uvádza novú sériu SATA III SSD Trion 100 navrhnutú na jednoduchú optimalizáciu notebooku alebo PC za prijateľnú cenu vďaka použitiu Toshiba TLC NAND flash, ktoré poskytujú vynikajúcu rovnováhu medzi výkonom, spoľahlivosťou a cenou.

Vďaka dynamickému partnerstvu medzi spoločnosťami Toshiba, ktorá dodala radič a A19 TLC NAND Flash a OCZ, ktorá finálny produkt testovala a validovala, vznikol prvý SSD OCZ postavaný výhradne z komponentov Toshiba.

OCZ Trion 100 má vďaka kombinácii prémiových Toshiba TLC NAND flash a radiča s firmvérom Toshiba, ktorý je optimalizovaný na nižšiu spotrebu energie, čím sa dosahuje dlhšia výdrž batérie, predstavovať skvelú rovnováhu ceny a výkonu.

SSD OCZ Trion je primárne určený ako upgrade za rotačný pevný disk v spotrebiteľských a BYOD pracovných notebookoch popr. ultra tenkých notebookoch ako aj v lacných zostavách, domácich PC popr. jednoduchších hráčskych PC. OCZ Trion 100 je teda vhodný pre používateľov využívajúcich svoje PC na prezeranie webových stránok, prehrávanie a ukladanie multimédií, e-mail, Microsoft Office a hranie hier.

SSD Trion 100 je v rámci spotrebiteľskej ponuky spoločnosti OCZ posadený najnižšie a teda je určený pre na čo najnižšiu cenu orientovaných zákazníkov.


Na sériu SSD Trion 100 je poskytovaná trojročná ShieldPlus záruka.

Kľúčové slová
240GB, Alishan, OCZ, TLC, Trion 100
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

Posledné komentáre

Predmet Autor Dátum
Trion 100 Firmware v11.2 BurnerTom 26. november 2015 - 11:21
Re: OCZ Trion 100 240GB - nastal už čas TLC NAND flash? flar2 11. júl 2015 - 17:46
TOPlist