Zopár šikovných pomocníkov do domácnosti

, Autor: Lukáš Lancz
Poznáte to, času máme málo, deň čo deň si každý z nás snaží ušetriť nejaký ten extra čas pre svoje hobby, deti, či svoju drahú polovičku. Prečo si neušetriť nejaký čas rôznymi pomocníkmi do domácnosti a netráviť zbytočne čas vysávaním, či umývaním okien?
 
Nemôžeme začať ničím iným ako vysávačom Xiaomi Vacuum cleaner, ktorý patrí medzi naše obľúbené gadgety a inteligentné vysávače. Ak sa pýtate prečo, môžete si prečítať našu recenziu. Teraz s kupónom HSCGB4th1 môžete mať tento vysávač za skvelú cenu 245 eur! (pôvodná cena 364 eur) Za túto sumu dostanete jeden z najlepších vysávačov na trhu, ktorý bez problémov tromfne aj vysávače za 800 eur. Xiaomi Vaacum cleaner si môžete kúpiť z Európskeho skladu Gearbest  za spomínaných 245 eur s kupónom HSCGB4th1. Navyše sa tak vyhnete plateniu dodatočného cla, či DPH.
Kupón (HSCGB4th1) už expiroval.
 
Pre zájemcov tu máme však ďaľší kupón - tentokrát z iného európskeho veľkoskladu za cenu 255 eur. Kupón - HSC4thD065
 
 
Okrem skenovania svojho okolia, ponúka tento vysávač takmer dokonalé povysávanie vďaka využívaniu Z-tkového vzoru vysávania - tým pokryje celú plochu na ktorej aktuálne vysávač pracuje.
 
 
Ak hľadáte lacnejšiu variantu, skúsiť môžete vysávač ILIFE V5 alebo ILIFE V5s Pro, ktorý dokáže umývať aj podlahu. Druhý spomínaný sme u nás mali na test a jeho recenziu si môžete prečítať tu. Oba vysávače si môžete tak isto kúpiť z Európskeho skladu Gearbestu bez cla a extra DPH. Doručený vám bude za pár dní. „Obyčajná“ V5tka stojí aktuálne 114 eur, V5s Pro o niečo viac – 132 eur.
 
ILIFE V5 a V5s Pro
 
 
 
Ak robotickým vysávačom neveríte, už len zo srandy môžete skúsiť jeden čo stojí iba neuveriteľných 13 eur. Áno čítate správne 13 eur. Pod názvom Smart robotic automatic cleaner sa schováva malý čistič, ktorý je poháňaný 4 batériami. O vysávaní tu však nebude reč. Tento malý čistič sa spolieha na antistatické papieriky, ktoré sa nalepia na jeho spodok. V balení sa nachádza 25 takýchto papierikov. Ak máte radi gadgety, za skúšku by takáto hračka stála. Čistič sa dá kúpiť v čiernej aj bielej farbe.
 
 
Podlaha vyčistená a čo okná? Spoločnosť Alfawise má riešenie aj na tento „problém“. Opäť z európskeho skladu si môžete kúpiť automatický čistič okien Alfawise S60. Cena tohto pomocníka je 114 eur. Čistič dokáže na jedno nabitie umývať okno po dobu 30 minút. Aby bolo okno naozaj čisté umýva ho Ztkovým vzorom.
 
 
Pri podlahách a oknách to však dnes nekončí. Čo napríklad so špinavými mikrovlnkami? Prečo nepoužiť namiesto chemikálií vodnú paru? V Číne myslia na všetko a vďaka tejto pomôcke s názvom Cute Angry Mom :) môžete vašu mikrovlnku vyčistiť pomocou vodnej pary. Tá by mala navyše eliminovať nežiadúce pachy. Táto drobná pomôcka stojí iba 4.7 eur.
 
 
Inzercia
Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist