Známy streamer klamal o veku, môže streamovať len s mamou

Streamer hru Fortnite môže legálne streamovať len so svojom mamou – klamal o svojom veku.

Streamer H1ghSky1, ktorý hrá za eSportovú organizáciu FAZE klamal o svojom veku. Zmluvu podpísal len keď mal 11 rokov. Jeho witch účet s 500 000 odberateľmi bol zabanovaný potom, čo sa zistilo, že nespĺňa vek 13 rokov. Na svojom kanále Youtube potvrdil, že mu je sotva 12 rokov.

Tvrdí, že klamal len preto, že chcel byť streamer. To mu asi až tak vadiť nemusí, pretože relatívne rýchlo nabral 900 000 odberateľov na svoj YouTube kanál. Epic Games, ktorý vlastní Fortnite ho zase zabanoval z tabuliek a vyhodil z turnajov kvôli veku. Za posledný rok pritom zarobil z turnajov aj reálne peniaze. 

Zdroj: techspot

Komentáre (6)
Mungoooo

Tfue ze ma 12 rokov ? v com ste sa pomylili ? :D

Anonym

To nemyslíte vážne, že vypublikujete článok s takým množstvom štylistických chýb... Je to na hanbu..

fAZEN

Tento článok je samí nezmysel. Neviem kde autor nabral informácie ale sú od začiatku až po bodku chybné keďže spomínaný streamer má 21 rokov a ten čo je na fotke vôbec neodpovedá danému streamerovi. Hanba autorovi že vypúšťa takéto nezmysli.

Mungoooo

autor clanku co to prepisoval do slovenciny ma asi problemy s anglictinou :D tam sa sice o Tfue pise ale to ze sa sudil so svojou organizaciou v ktorej je aj mlady streamer Highsky... kvalitka no

Brano

Kks pekna blamaz takto prepisat clanok :D:D:D ved to uz aj google translator da lepsie

Pridať nový komentár
TOPlist