Značka myPhone oficiálne vstupuje na tuzemský trh

Značka smartphonov myPhone oficiálne uvádza na miestny trh nový smartfón myPhone Hammer Energy LTE 18x9. 

Odolný telefón s veľkým 5,7 "displejom chráni vrstva Gorilla Glass. Telefónu nechýba moderná výbava súčasných telefónov ako je NFC pre bezkontaktné platby Google Pay, čítačka odtlačkov prstov, či rýchly operačný systém Android 8.1 Oreo a výkonný fotoaparát Sony s rozlíšením 13 Mpx. Procesor je 1,5 GHz nešpecifikované 4-jadro.

myPhone Hammer Energy LTE 18x9 má odolnú konštrukciu s certifikovanou normou krytia IP68. Tá počíta s odolnosťou proti vniknutiu vody, prachu, snehu, piesku a iných nečistôt dovnútra konštrukcie. Konštrukcia je tiež pripravená odolať pádom.

Telefón ponúka veľký 5,7palcový IPS displej s HD rozlíšením, ktorý je vsadený do tela mobilu v atraktívnom černo-oranžové prevedení.

Bezproblémový chod podporuje čistá verzia operačného systému Android 8.1 Oreo, pre rýchlu odozvu systému a spúšťanie viac aplikácií naraz je pripravená operačná pamäť s kapacitou 3 GB. Fanúšikov mobilného surfovania poteší podpora LTE sietí, pre moderné bezkontaktné platby je pripravená podpora komunikácie cez NFC.

Nechýba podpora dual SIM, batéria má kapacitu 5000mAh. Cena zariadenia by mala byť približne 200€.

Zdroj: TS

Komentáre (1)
Anonymný
no diik...
Pridať nový komentár
TOPlist