Zmenil sa vám názov Telekom siete?

Telekom dočasne zmenil názov svojej mobilnej siete. Symbolicky takto vyzýva svojich zákazníkov aby zostali doma.

V súvislosti so súčasnou situáciu sa Slovak Telekom rozhodol zmeniť názov svojej mobilnej siete. Zákazníci operátora si na displejoch svojich telefónov od dnešného dňa môžu nájsť miesto názvu siete Telekom SK priamo výzvu „T-Zostante doma“.

Telekom chce takto symbolicky ľudom pripomenúť, aby rešpektovali preventívne opatrenia a správali sa zodpovedne. A čo je v súčasnej situácii najdôležitejšie, aby zostali doma a vyhýbali sa tak osobnému kontaktu s ďalšími ľuďmi a radšej spolu komunikovali cez mobilnú sieť, ktorá je na to určená. Zmena názvu sa prejaví automaticky, prípadne po reštarte telefónu alebo zapnutí a vypnutí letového režimu.

Výzva „T-Zostante doma“ nabieha zákazníkom postupne – najprv zákazníkom s operačným systém iOS, neskôr aj na prvé modely s OS Android či klasické telefóny.

Ako oznámil už minulý týždeň aj riaditeľ Slovak Telekom pre Slovensko Dušan Švalek: „Chceme, aby ste zostali doma, ostali v spojení a boli solidárni.“

Od piatka 13.3. má Telekom nasadené bezplatné hovory na viac ako 50 čísel úradov verejného zdravotníctva.

A vzhľadom na mimoriadnu situáciu Telekom vychádza v ústrety aj spoluobčanov so sluchovým postihnutým. Preto je online tlmočenie pre Nepočujúcich v súčasnosti poskytované 7 dní v týždni a 24 hodín denne.

Zdroj: Telekom TS

Pridať nový komentár
TOPlist