EN

Zlý žart? Selfie Spoon je lyžica so selfie tyčou v jednom

 
Jesť cereálie a fotiť sa zároveň. To je určite sen každého normálneho človeka. Vďaka Selfiespoon už nemusíte mať v jednej ruke fotoaparát či mobil a v druhej lyžicu.

Tak sa mi zdá, že mánia okolo selfie fotografií zašla priďaleko. Začalo to obyčajnými fotkami zhotovenými zväčša mobilom a neskôr sa masívne rozšírili takzvané selfie palice, ktoré môžeme bežne vidieť už aj na Slovensku a nie len u japonských turistov. Selfiespoon však posúva hranice ešte ďalej a je určená pre fotenie pri jedle.
 
Ide o jednoduchú tyčku s dĺžkou cez 76cm, ktorá má na jednom konci klasický držiak pre smartfóny a na druhom lyžicu. Pri lyžici je aj tlačidlo pre diaľkové ovládanie spúšte fotoaparátu a počas jedenia je tak možné fotiť samého seba ako jete. To asi pre prípad, že by vás už obyčajné pridávanie fotiek jedál na Facebook či Instagram omrzelo. Taktiež je otázny komfort jedenia s takouto tyčkou nakoľko bežný smartfón váži okolo 100g a ťažisko tak bude posunuté smerom na opačný koniec od vašej ruky čo spôsobí prevažovanie tyčky a zrejme aj horšie ovládanie lyžice.
 
 
Čo je však na celom projekte zaujímavejšie je, že tyčka je zdarma. Zákazník zaplatí iba poštovné a balné. Ak by vás tento zvláštny výrobok zaujal máte však smolu. Je totiž vypredaný. Výrobca však sľubuje, že nové zásoby budú dostupné už zajtra.
 
 
Komentáre (3)
Dr.80
Jesť cereálie a fotiť sa zároveň. To je určite sen každého normálneho človeka. toto nema chybu :D
adam102
Myslim, ze ako darcek z recesie je to super.
passco
Strašne sa smejem z ludí čo chodia s palicou.. Ale tak
Pridať nový komentár
TOPlist