Žena si objednala iPhone 12 Pro Max, prišlo jej niečo iné

Žena si objednala iPhone 12 Pro Max, no prišiel jej jogurtový nápoj s príchuťou jablka.

Objednáte si Apple iPhone 12 Pro Max, ale namiesto vytúženého smartfónu za 1369 eur, vám príde poštou akurát tak dobre predražený jogurtový nápoj s príchuťou jablka. Bohužiaľ, nejde o vtip. Tento prípad sa nedávno stal v Číne. Žena s menom Liu, si objednala nový iPhone cez internetový obchod a zvolila si doručenie do skrinky na balíky neďaleko jej domu. Po doručení a naslednom otvorení balíku ju čakalo nepríjemné prekvapenie, pretože v balíku našla už vyššie spomínaný jogurtový nápoj.

Nakoľko ide o prémiové zariadenie je veľmi pravdepodobné, že smartfón sa objavil na čínskom bazáre. Samozrejme, nejde o prvý prípad, kedy bol ukradnutý Apple iPhone a tento prípad s jogurtovým nápojom s príchuťou jablka, je len jedným z mnoha. Zaujímavé na celom prípade je, že pani Liu si objednala vysnívaný iPhone z oficiálneho obchodu Apple, čo pridáva prípadu na zvláštnosti, nakoľko neurobila objednávku cez neoverený internetový obchod.

Spoločnosť Apple aj doručovacia spoločnosť Express Mail Service tvrdia, že Apple iPhone 12 Pro Max bol zákazníčke doručený. Na prípade pracuje miestna polícia, ale doručovacia spoločnosť si taktiež najala odborníkov na vyšetrenie tejto udalosti. Spoločnosti sa vyjadrili, že prípad bude určite rýchlo vyriešený. Zatiaľ nie je jasné, ani ako ku krádeži došlo.

Zdroj: Gizchina,

Komentáre (1)
Sputany Nik

> Spoločnosť Apple aj doručovacia spoločnosť Express Mail Service tvrdia, že Apple iPhone 12 Pro Max bol zákazníčke doručený.

Takze klame spolocnost alebo zakaznicka ?
Pre istotu si treba natacat unboxing na video od prebratia kurierom ?
Tuto spolocnost zozeru zlodeji.

Pridať nový komentár
TOPlist