Závislosť rodičov na hrách prerástla až k predaju ich detí

Hrať pre zábavu, oddýchnuť si pri tom a prísť na iné myšlienky je v celku normálne. Ak však prerastie hranie k závislosti, sranda končí.

Čínsky pár to dotiahol až k predaju vlastných detí. Dôvodom ich predaja bol nedostatok peňazí na zbrane a štíty v hrách. Deti skrátka pokryli ich výdaje a tak sa dvojica mohla zabávať ďalej. Aziati sú známi svojou zanietenosťou pre hry. Free to play hry sú u nich veľmi obľúbené a preto neváhajú minúť nemalé peniaze na kúpu rôznych vylepšení, predmetov a pod. Rodičia predali svoji dvoch synov obchodníkom s ľudmi bez mihnutia oka, za čo im teraz hrozí niekoľko rokov vo väzení.

Obaja rodičia majú niečo cez 20 rokov a na svoju obranu povedali, že ich prvé dieťa nebolo plánované a otec ho dokonca neplánoval ani finančne podporovať. Neváhal ho preto predať. Manžel trávi väčšinu svojho času v herniach a kaviarňach. Manželka neskôr otehotnela a osud druhého syna bol jasný. Predali ho obchodníkom aby mali na ďalšie výdaje. O probléme vedel len otec gamblera a nahlásil to na polícii, ale až po nejakom čase.

Obchodovanie s deťmi je celosvetový problém obzvlášť v Číne. Obaja rodičia v súčasnosti čakajú vo väzbe na súd.

Zdroj: gamesinasia.com

Komentáre (8)
sdfajfpao
A deti?
AmOK
Europa vymiera, lebo europania vymenili svoje nenarodene deti a skutocnu rodinu za karieru, uvery a mamon! Co je vacsi pruser? Cinanom nehorzi to, co nam, povodnym obyvatelom europy! Media sa zaoberaju negativnymi aj pozitivnymi, ale NEPODSTATNYMI vecami, vzdialenymi od nasej reality tisice kilometrov. OK, mozete mi oponovat, ze sme na IT webe a tema suvisi s IT a hernym priemyslom, ale nulovu, informacnu hodnotu tejto spravy to nezvysi, ani keby tych cinskych, zavislackych parov bolo milion..
Broslowski
+5000 :)
AmOK
"Obchodovanie s deťmi je celosvetový problém obzvlášť v Číne." A nasilne odoberanie deti rodicom, pedofilia a ich zneuzivanie je problem najma v demokratickom Norsku a Anglicku! Ked uz masirujeme, tak kompletne! ;)
passco
A tý obchodníci čo ho zobrali čo? :D
Hrochy
Vhodna otazka je, ci ich predali obchodnikom na predaj inym parom, ktore nemozu mat deti (velmi dobry stav pre deti a pripada mi najviac plausibilny), alebo na sexualne zneuzivanie, detsku pracu ci dokonca organy pre ine, chore deti? Zasluzia si mucenie obdobne ako ujo Tasler: - Pustil by som mu jeho pesnicku iba v refrene "a viac, a viac, a viac..." po dobu 1 tyzdna bez prestavky, na sekundu presne. - Potom by som mu povedal (za predpokladu ze by mu usi nevytiekli alebo by neumrel), ze je to koniec. - O 5 minut by som mu to pustil na 3 tyzdne a nasledne dal prestavku 10 min a povedal, ze je to vsetko. - Na treti krat by to mal pustene cely 1 rok, na sekundu presne :).
Kalo
"velmi dobry stav pre deti a pripada mi najviac plausibilny" ČO!?
Kajnžmeke
Pridať nový komentár
TOPlist