Zaspomínajte na detstvo s USB kľúčom v tvare LEGO kocky

 
Spoločnosť PNY sa spojila s LEGO Group aby vytvorili malý USB kľúč v podobe legendárnej LEGO kocky. Zamrzí len použitie pomalšieho USB 2.0 štandardu.

USB kľúče pozostávajúce z LEGO kociek nie sú ničím novým. Ľudia si ich vyrábali sami, no PNY teraz prichádza s oficiálnou verziou vďaka spojeniu s LEGO Group.
 
 
LEGO USB kľúče od PNY budú dostupné v troch základných farbách - červenej, modrej a žltej. K ich telu však budú ešte pripojené LEGO kocky rôznych farieb, ktoré je možné kombinovať. Celý USB kľúč je navyše kompatibilný s bežnými LEGO stavebnicami a môžete ho tak zakomponovať do iných LEGO stavieb. Pre uchytenie ku kľúčenke poslúži malé pútko.
 
 
Technické parametre však príliš nenadchnú. Hoci výrobca prenosové rýchlosti neuvádza, kľúče spoliehajú na starší a pomalší USB 2.0 štandard a tak nečakajte žiadne bleskové prenosy. Kľúče budú dostupné v kapacite 8GB alebo 16GB. Každý LEGO PNY kľúč je ťažký iba 9g a má rozmery 30 x 15 x 10mm (š x h x v). Na kľúče sa vzťahuje iba 1-ročná záruka. Cena našťastie nie je vysoká. Výrobca uvádza na svojich stránkach iba cenu za 16GB model, za ktorý aktuálne požaduje $9,99.
 
 
Pridať nový komentár
TOPlist