Zamestnanec Microsoftu počas prezentácie použil konkurenčný Chrome

, Autor: Martin Klokner

Azda každému používateľovi sa stalo, že prehliadač, ktorý používa nefunguje správne. Problémy neobchádzajú ani veľké korporácie, ako je samotný Microsoft.

Michael Leworthy, ktorý na oficiálnej prezentácii predstavoval výhody a možnosti MS Azure sa stretol s nečakaným problémom. Prehliadač Microsoft Edge, na ktorom Michael prezentoval možnosti náhle zmrzol. Po troch sekundách ticha však pohotovo zareagoval: „Inštalujem Chrome“ a pobavil tým celé publikum, ktoré začalo tlieskať. Pri inštalácii prehliadača Michael nezabudol odškrtnúť možnosť o posielaní štatistických údajov do Google s uštipačným komentárom „My nebudeme robiť Google lepším“.

Zdá sa, že aj na tomto príklade vidíme rozdielne postoje šéfov spoločnosti. Súčasný riaditeľ Satya Nadella je tolerantnejší k podobným situáciám, čo sa pri bývalom riaditeľovi Steve Ballmerovi nedá povedať. Pripomeňme, že išlo o oficiálnu prezentáciu spoločnosti Microsoft na tému „Transformácia dátových centier: Migrácia aplikácií, pracovných úloh a údajov do Azure“. Vtipná scéna začína na videu od 37 minúty a 25 sekundy.

Na druhú stranu, tento faux pas nebol najhorší. Blue screen priamo na prezentácii Windows 98 bol oveľa väčší trapas...

Zdroj: CNET

Kľúčové slová
Chrome, cloud, Edge, Google, Microsoft
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist