Zákazníci Skylinku si v ČR nepozrú športové prenosy vysielané na RTVS 1

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť M7 Group, prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, informuje divákov o vypnutí športových prenosov na programe RTVS 1 pre české dekódovacie karty.

Zákazníci Skylinku, ktorí disponujú českými dekódovacími kartami, si nebudú môcť vychutnať športové prenosy vysielané na slovenskom programe RTVS 1. Problémom sú zápasy futbalovej Ligy majstrov. Konkrétne sa v tejto chvíli hovorí o dvoch zápasoch osemfinále: Real Madrid vs. SSC Neapol (dnes, 15.2.2017 od 20:25 do 22:50) a FC Porto vs. Juventus Turín (v stredu 22.2.2017 od 20:25 do 20:50).
 
 
Vypnutie požaduje spoločnosť, ktorá je vlastníkom práv pre vysielanie vybraných zápasov Ligy majstrov, pričom prevádzkovateľ programu RTVS 1 má vysielacie práva len pre územie Slovenskej republiky.
 
Zdroj: Skylink
 
Kľúčové slová
skylink
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

RTVS1 ??? to je čo za kanál? predpokladám že ste tym mysleli STV1.

treba zrusit cely skylink

To prisli fakt o vela xD

Re: Zákazníci Skylinku si v ČR nepozrú športové prenosy ...

Ja uz tomu nerozumiem. Zijeme vraj v EU ale televizie sa chovaju ako keby EU nexistovala. Preco nemoze kazdy pozerat vsetko. Ja osobne telku moc nepozeram nakolko si kazdy film pozriem z harddisku alebo na internete ale tomuto uz naozaj nechapem.

Dosvidania SKYLINK

Kto má SKYLINK tak ako já tak treba ukončiť spoluprácu s touto spoločnosťou. Dasvidánia ,keď mi vrátite peniaze za karty,ktoré som kúpil na bezplatný príjem tak sa k vám vrátim.

v ČR. hlásia hromadné samovraždy

V ČR. hlásia hromadné samovraždy

Poslať nový komentár

TOPlist