Začal letný výpredaj na Steam

Letný výpredaj 2016 na Steam začal...

Potrvá od 23. júna do 4. júla a možno očakávať zlacnenie tisícky hier, pretože sa jedná o tradične najväčší výpredaj na Valve online platforme. V nasledujúcej novinke sme zhrnuli pre Vás najdôležitejšie informácie a najvýhodnejšie ponuky.

obrázok: Valve

Okrem denných ponúk, ktoré sa menia v 24 hodinovom rytme, je tiež zlacnených vyše 12 500 herných titulov. Prehliadaním vlastných herných zoznamov môžete získať až 3 zberateľské karty, pomocou ktorých môžete odomknúť odznaky, emotikony a pozadia profilov. 

Dnes sú zlacnené viaceré tituly z Assassin's Creed série o maximálne 75%. Hry z Call of Duty série majú zľavu 50% až 67%. RPG titul Darkest Dungeon je dnes zlacnený o 40% na 13,79 €. Basketbalový simulátor NBA 2K16 je zlacnený až na 9,99 € (80% zľava oproti pôvodným 49,99 €) a PayDay 2 za rovných 5 € (75% zľava). Keďže nie sú bleskové výpredaje, nebudú tieto hry neskôr dostupné za nižšiu cenu. Tieto a ďalšie ponuky nájdete na Steam

Letný výpredaj Steam začal, ste Vy a Vaša peňaženka pripravení? 

novinky a recenzie hier na PC.sk podporuje hardvérovo Gigabyte

Zdroj: Steam

Komentáre (2)
Bender Rodriquez
No nic moc slabe to je
Ocum
Lepsie ani nebude, prec su doby ked zlavy urcovalo Valve. Odkedy si to urcuju vydavatelia samy, tak sa predlzi doba kym pride hra do 75% zlavy minimalne o rok.
Pridať nový komentár
TOPlist