Začal letný výpredaj na Steam

, Autor: crux2005

Letný výpredaj 2016 na Steam začal...

Potrvá od 23. júna do 4. júla a možno očakávať zlacnenie tisícky hier, pretože sa jedná o tradične najväčší výpredaj na Valve online platforme. V nasledujúcej novinke sme zhrnuli pre Vás najdôležitejšie informácie a najvýhodnejšie ponuky.

obrázok: Valve

Okrem denných ponúk, ktoré sa menia v 24 hodinovom rytme, je tiež zlacnených vyše 12 500 herných titulov. Prehliadaním vlastných herných zoznamov môžete získať až 3 zberateľské karty, pomocou ktorých môžete odomknúť odznaky, emotikony a pozadia profilov. 

Dnes sú zlacnené viaceré tituly z Assassin's Creed série o maximálne 75%. Hry z Call of Duty série majú zľavu 50% až 67%. RPG titul Darkest Dungeon je dnes zlacnený o 40% na 13,79 €. Basketbalový simulátor NBA 2K16 je zlacnený až na 9,99 € (80% zľava oproti pôvodným 49,99 €) a PayDay 2 za rovných 5 € (75% zľava). Keďže nie sú bleskové výpredaje, nebudú tieto hry neskôr dostupné za nižšiu cenu. Tieto a ďalšie ponuky nájdete na Steam

Letný výpredaj Steam začal, ste Vy a Vaša peňaženka pripravení? 

novinky a recenzie hier na PC.sk podporuje hardvérovo Gigabyte

Zdroj: Steam

 

Kľúčové slová
novinky počítačových hier, Steam, výpredaj
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

No nic moc slabe to je

Re: Začal letný výpredaj na Steam

Lepsie ani nebude, prec su doby ked zlavy urcovalo Valve. Odkedy si to urcuju vydavatelia samy, tak sa predlzi doba kym pride hra do 75% zlavy minimalne o rok.

Poslať nový komentár

TOPlist