Zabudnite na nové, drahé a neekologické PC. Je tu Refurbished!

, Autor: Anonymný používateľ

Zabudnite na nové, drahé a neekologické PC. Je tu Refurbished! Kupovať stále nové a čoraz drahšie počítače a notebooky je už tak trochu „out“. Novým ekonomicky výhodným a ekologickým trendom je Refurbished.

Pri kúpe počítača alebo notebooku môžete šetriť nielen svoju peňaženku, ale aj životné prostredie.

Refurbished je trendy
Refurbished sú špičkové high-end produkty, ktoré už boli použité, no vďaka kompletnej renovácii a starostlivému spracovaniu dosahujú porovnateľnú kvalitu, výkon aj dizajn ako úplne nové PC. Ide o celosvetový trend, ktorý úspešne prenikol aj na Slovensko. Na našom trhu je lídrom v renovácii IT techniky rovnomenná značka Refurbished, ktorá pôsobí v tejto oblasti už 13 rokov a renovuje až 20 000 produktov ročne. Jej produkty využíva množstvo zákazníkov a firiem nielen u nás, ale aj v zahraničí.

Prvotriedne spracovanie
Všetky produkty Refurbished prechádzajú dôkladným procesom renovácie hardvéru, softvéru, batérií aj klávesníc. Renovujú sa iba tie najkvalitnejšie modely značiek ako HP, Fujitsu-Siemens a Dell. Najprv sú podrobené náročným testom na základe špeciálnych programov. Následne prebieha precízne čistenie a leštenie, ktoré zabezpečuje ich dokonalú čistotu a technický stav. Výsledkom je prvotriedna kvalita, ktorej second-handy alebo ponuky internetových bazárov nemôžu konkurovať.

Eco ♥ friendly na ochranu životného prostredia
Predstavte si, že na výrobu nového PC sa spotrebuje toľko energie ako v menšej domácnosti za celý rok a spracuje sa pritom až 1,5 ton surovín! Renovácia IT techniky je k prírode oveľa šetrnejšia. Kúpou produktov Refurbished, ktoré majú i v tejto oblasti veľký náskok pred konkurenciou, prispejete k ochrane životného prostredia.


Fantastický pomer cena/výkon
Najväčšou výhodou produktov Refurbished je vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou. Ak si vyberáte PC napríklad podľa výkonu, tak Refurbished s podobnými parametrami získate za podstatne nižšiu cenu ako nové PC. Alebo naopak, ak si vyberáte PC podľa ceny, môžete si byť istí, že renovované PC vám za rovnakú cenu poskytnú oveľa lepšie parametre vrátane výkonu. Tak prečo platiť viac?

Certifikovaná kvalita a 24-mesačná záruka
Produkty Refurbished pritom vynikajú vysokou kvalitou, ktorú potvrdzujú certifikáty Factory Refurbished a ECO FRIENDLY. Ďalším dôkazom kvality je až 24-mesačná záruka – rovnaká, ako keby ste si kupovali úplne novú IT techniku. Navyše, záruku si v prípade záujmu môžete ešte predĺžiť, a to až na 48 mesiacov.

Získajte Refurbished aj vy a presvedčte sa sami! E-shop a všetky potrebné informácie o produktoch nájdete na www.refurbished.sk.
 

Kľúčové slová
Refurbished
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist