Zabijak vlajkových lodí OnePlus 7 Pro teraz za cenu, za ktorú ho inde nekúpite!

OnePlus telefóny si za svoje pôsobenie na trhu vyslúžili prívlastok "Zabijak vlajkových lodí" a oprávnené. Vždy ponúkali TOP hardvér vlajkových lodí za skvelú cenu. Telefóny si užívatelia obľúbili aj kvôli podpore výrobcu. Nestane sa vám tak, že na telefón výrobca zabudne po chvíli od jeho vydania.

Najčerstvejším prírastkom do portfólia OnePlus je model 7 Pro. Ten ponúkne nekompromisný hardvér za skvelú cenu. Srdcom telefónu je procesor Snapdragon 855 s grafickou kartou Adreno 640, 8GB RAM a 256GB veľkým vnútorným úložistkom.

 

Tým ale skvelé parametre OnePlus 7 Pro nekončia. Displej ponúka obnovovaciu frekvenciu 90Hz, zadná kamera sa skladá z trojice fotoaparátov so senzorom od Sony, o chladenie telefónu sa stará 10 vrstvové chladenie kvapalinou, predná kamera je vysúvacia vďaka čomu displej zaberá takmer celú prednú stranu.

To je len veľmi krátke vypichnutie niektorých parametrov tohoto zabijaka vlajkových lodí. Ak vás OnePlus 7 zaujal parametrami ktoré ponúka, máme pre vás ešte jednu dobrú informáciu. Teraz ho môžete vďaka kupónu kúpiť za skvelú cenu 625€

Kupón: 3PM38BLI

V prípade ak zvolíte spôsob dopravy HKDHL bude vám telefón doručený do 5 pracovných dní firmou DHL. Príplatok za HKDHL dopravu je 11€, ale myslím si že je to zanedbateľná suma.

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

 

TOPlist