Youtube zakročí proti zastáncom plochej Zeme a konšpirátorom

Youtube prestane odporúčať videá hovoriace o tom, že Zem je plochá, videá o zázračných liekoch na vážne choroby a videá o konšpiráciách o útokoch z 11. septembra 2001.

Youtube zoptimalizuje svoj odporúčací algoritmus tak, aby tieto videá už neodporúčal ako súvisiace videá. Algoritmus bude najskôr nasadený v USA a neskôr aj v ostatných krajinách. Nasadenie algoritmu sa dotkne menej než jedného percenta obsahu video služby.

Pri aplikácii algoritmu bude využité aj osobné posudzovanie videí zamestnancami Youtube, ktoré pomôže strojovému učeniu algoritmu. "Myslíme si, že tieto zmeny zlepšia rovnováhu medzi právom na slobodný prejav a zodpovednosťou za obsah voči naším užívateľom" uvádza k zmenám Youtube.

Správa o pripravovaných zmenách bola zverejnená v piatok na oficiálnom blogu Youtube.

Zdroj: youtube.googleblog.com

Komentáre (9)
jaaaaaaaaaaaaj

Konečne :)

fela

Konšpirátori majú svoje weby, takže každý záujemca si nájde to svoje ;)

Pjetro de

KONECNE, lebo niektore videa su tak dementne a infantilne, ze chori zastancovia tychto sibnutych nazorov zrejme netusia ze keby to bola pravda, svet by vyzeral uplne inak, inak povedane: netusia co vlastne vyplyva z ich chorych teorii

Pcfans

Dúfam že aj tý týpkovia čo propagujú Terra Convexa dostanú po prstoch.

modest666

...najvyšší čas....

modest666

najvyšší čas.....

michal

Dúfam, že sa to týka aj konšpirátorov, ktorí rozpútavajú vojny, napr. jadr. zbrane v Iraku

Andrej

Cenzúra!!!

Prečo sa boja, že niekto pozerá video o plochej Zemi? Nech sa každý rozhodne, čo chce pozerať a nech si spraví vlastný názor!

not given

Robis si nazor aj na Archimedov zakon? ;)

Pridať nový komentár
TOPlist