XPG predstavilo nové RAM moduly pre taktovačov

Taiwanská spoločnosť XPG predstavila nové RAM moduly, vhodné pre taktovačov.

XPG je taiwanská spoločnosť zaoberajúca sa dodávaním herných komponentov, ale aj herných zostáv pre najnáročnejších hráčov. Spoločnosť sa cieli na nadšencov technológií, ale aj profesionálnych hráčov a fanúšikov e-športov. Tejto skupine ľudí spoločnosť XPGb v súčasnosti predstavuje nové moduly RAM, ktoré majú splniť aj tie najnáročnejšie očakávania - XPG GAMMIX D45 a SPECTRIX D45G RGB DDR4. Tieto RAM moduly boli navrhnuté pre pretaktovávačov, ktorí si potrpia na kvalitné spracovanie, ale aj pre hráčov, ktorí hľadajú herný dizajn RAM modulov do svojich zostáv.

Pamäťové moduly XPG GAMMIX D45 a SPECTRIX D45G RGB DDR4 majú hliníkový zovňajšok, ktorý dostal čierny náter, vďaka čomu pripomína brnenie. Kvôli tomuto vzhľadu, moduly zároveň pôsobia robustne, ale svojim budúcim majiteľom ponúknu dostatočný výkon pri pretaktovávaní. Oba pamäťové moduly ponúkajú kvalitné plošné spoje a čipy, ale aj podporu Intel® Extreme Memory Profile (XMP) 2.0. Vďaka tejto technológii, má byť pretaktovanie hračkou pri zachovaní stability systému, kedy sa nemusíte prelúskavať nastaveniami v BIOSe, ale pohodlne môžete taktovať z pohodlia operačného systému. Oba moduly si môžete zakúpiť v týchto pamäťových verziách - 8 GB, 16GB a 32GB.

RAM moduly SPECTRIX D45G RGB DDR4 zároveň ponúkajú svojim budúcim majiteľom RGB podsvietenie, ktoré môžete ľubovoľne nastaviť. Toto nastavenie dosiahnete pomocou aplikácie XPG RGB Sync, prípadne aj pomocou aplikácií dodávaných k matičným doskám iných výrobcov.

Zdroj: Tlačová správa,

Pridať nový komentár
TOPlist