Xiaomi Redmi Note 4 64GB ROM verzia je konečne na predaj

, Autor: Ján Kisty

Nedávno sme vám priniesli informáciu, že Redmi Note 4 je už dostupný. Konečne sa dá kúpiť aj jeho výkonnejšia verzia. <--break- />

Pripomeňme si teda hardvér. Xiaomi Redmi Note 4 poháňa 10-jadrové Helio X20 s taktom až 2,1GHz. Telefón má 3GB RAM. Veľkosť internej pamäte je 64 GB. Displej má 5,5“ a rozlíšenie 1920×1080 pixelov. Operačným systémom je Android 6.0 s nadstavbou MIUI 7. Hlavný fotoaparát sľubuje fotky s rozlíšením 13 Mpx (svetelnosť f/2.0) a predná kamera má rozlíšenie 5 Mpx. Pri hlavnom fotoaparáte nechýba LED blesk. Telefón je samozrejme vybavený DUAL SIM, pričom používa nový hybridný DUAL SIM slot, teda môžete používať 1× nano SIM + 1× micro SIM alebo 1× microSD + 1× micro SIM. Oba sloty sú podľa výrobcu schopné 4G, avšak len jedna karta pri súbežnom používaní dokáže LTE prijímať, druhá sa tak musí spoliehať na 3G alebo 2G/GSM. Telefón je osadený batériou o kapacite 4100 mAh.

Telefón je dostupný u predajcu Gearbest za akciovú cenu $245,99. Telefón by mal byť čoskoro dostupný aj v maďarskom sklade, s dodávkou 7 dní. 

Okrem toho môžete v spomenutom obchode využiť jesenný výpredaj so zľavami až do výšky 70%. Veríme, že telefón budeme mať čoskoro na recenziu.

 

Kľúčové slová
Redmi Note 4, Xiaomi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Xiaomi Redmi Note 4 64GB ROM verzia je konečne na predaj

trojku som dal starej, za tie prachy je super...

Len 3GB RAM? Iní už majú 6! A ten displej má len 1080p? Nebude to kockaté, na takú uhlopriečku minimálne 4K.

kockate to nebude... OP3 je rovnako velky s rovnakym rozlisenim a v pohode

Re: Xiaomi Redmi Note 4 64GB ROM verzia je konečne na predaj

Oneplus je špeciálna kategória ktorá so hodnotí zhovievavejšie.

Ale pred tým, taký Iphone s rovnakým displejom bol pri 1080p jasne kockatý. Vtedy malo zmysel používať aspoň 4K a 1440p bolo absolútne minimum.

konecne? vsak uz ju mam druhy tyzden doma...
http://goo.gl/ywZjH8

Poslať nový komentár

TOPlist