Xiaomi Redmi AirDots za skvelú cenu!

Ak ste váhali s kúpu bezdrôtových slúchadiel kvôli vyššej cene tak máme pre vás dobrú správu. Xiaomi Redmi AirDots sú teraz v skvelej cene 23.57€ a s použitím nášho kupónu sa cena zníži na 20.76€!!!


AirDots sa vyznačujú svojou ľahkosťou, jednoduchým dizajnom a dlhou výdržou na batériu (4 hodiny nepretržitého počúvania hudby). Elegantné puzdro v ktorom sú AirDots uložené, neslúži len na ich odkladanie a ocharnu, ale aj ako nabíjačka. Puzdro má vlastnú batériu a tak dokáže slúchadla nabíjať aj bez pripojenej nabíjačky na cestách. Môžete tak získať ďalšie hodiny na počúvanie hudby, pozeranie filmov, hranie hier alebo hovorov. Celkovo by ste sa mali dosať na 12 hodín prevádzky.


Ak ste si všimli, v názve slúchadiel je Redmi. Ide o CN verziu Xiaomi AirDots slúchadiel. Rozdiel medzi nimi je vo farebnom prevedení a CN verzia nemá dotykové tlačidlo, ale fyzické. A ten hlavný rozdiel je cena. Redmi AirDots sú lacnejšie 😊

Kupón na zľavu: 3JSUDPK0

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

 

Pridať nový komentár
TOPlist