Xiaomi pumpa na baterky, ktorá nafúkne kolesá auta aj bicyklov!

S defektom, či so s fúknutým kolesom sa stretol už každý z nás. Ak máte nožnú pumpu, koleso dofúknete pomerne rýchlo. Ak máte iba ručnú pumpu, ponadávate si a pustíte sa do fúkania.

Čo však zahodiť všetky starosti za hlavu s kompaktnou pumpou Xiaomi, ktorá je na baterky a jediné čo musíte spraviť je stlačiť tlačidlo a koleso bicykla, či dokonca auta bude rýchlo nafúknuté?

Cena tejto malej pumpy? Teraz len 40 eur. 

Áno, táto malá prenosná pumpa dokáže nafúknuť aj koleso auta - maximálne 10.3 bar, ukáže vám aktuálny tlak v pneumatike a koleso dokáže aj vyfúknuť.

Pumpa sa nabíja pomocou USB portu a jej cena je 40 eur. Xiaomi pumpu schováte vďaka kompaktným rozmerom (124x71x45,3mm) do hociktorého batohu.

Inzercia

Komentáre (8)
suxi

Koleso auta na 10.3 bar?

Lukáš Lancz

Nikto netvrdi, ze na tolko treba fukat ;)
je to len udaj o maximalnom moznom tlaku.

FeroLopata

Cestne biky su bezne na 100+ psi (7+ bar)

:Pjetro de

Na tomto videu je to vidno: https://www.youtube.com/watch?v=ImlxNvpwtRQ

Prazdne koleso auta nafuka na 2,2 atmosfery za 10 (slovom DESAT !!!!!!!!!!!!) minut a to nehovorim o tom, ze ja mavam 2,4-2,5, takze este plus 2-3 minutky. Baterka sa pritom uz asi vybije. Pravda malokedy clovek dofukava takmer prazdne koleso ale aj dofukanie o par desatiniek atmosfery na kazdom kolese a 1/4 hodina fuc, aj baterka vybita. Niet nad normalnu pumpu.

Xiafuckmi

Všetky bicykle štandardne hustím na 300kPa.
Do baru zvyknem ísť potom, lebo atmosféra tam je super, pretože psy musia ostať vonku ;)

Pc fans

Typicke mrhanie surovinami a energiou na Cinsky sposob. Bliskava vecicka na impulsivny nakup

adam102

Kde sa tu dava like? Lepsie sa to neda zhodnotit.

XF

Na bike mini pumpu a aj CO2, stalo sa , že mi v teréne ďaleko od domova pumpa zlyhala, tak že odvtedy nosím aj 2-3 CO2 patrony. Je to spoľahlivé a jednoduché. A v aute kompresor, už len kvôli tomu že zdvihák mám nafukovaci bag.

Pridať nový komentár
TOPlist