Xiaomi predstavilo herné notebooky

, Autor: Michal Bajánek

Xiaomi v utorok predstavil novú vlajkovú loď Xiaomi Mi Mix 2S. Ale to nebola jediná vec čo Xiaomi predstavilo.

Xiaomi predstavilo aj novú radu Mi Gaming notebookov. Táto séria sa zameriava na hráčov, čomu sa prispôsobila aj konfigurácia. Velkosť displeja je 15,6 palca s FullHD rozlíšením. Použitý CPU bude Intel Core i7 - 7 generácia, RAM 16 GB (max 32 GB),  256 GB NVMe SSD + 1 TB HDD, GPU Nvidia GTX1060 6GB. Klávesnica bude mať podsvietenie RGB.

Xiaomi uprednostňuje čístý dizajn, takže na prednej strane nenájdete žiadne logo. Z portovej výbavy nájdeme na notebooku 4 x USB 3 port, HDMI 2.0, USB Type-C, LAN port. Xiaomi na notebook osadil špeciálne tlačidlo, ktoré po stlačení spustí všetky ventilátory a udrží notebook počas hrania chladný. Teplý vzduch je odvádzaný do strán.

Xiaomi predstavil aj lacnejšiu variantu, tá ponúkne CPU Intel Core i5, 8GB RAM, 128 GB SSD + 1 TB HDD, GPU Nvidia GTX1050Ti.

Cenu silnejšieho notebooku Xiaomi stanovil na 8900 juanov (cca 1155€), slabšia varianta bude stáť 5999 juanov (cca 770€). 

 

Xiaomi Mi Gaming notebooky budú mať Čínsku verziu Windowsu, takže v prípade že neovládate čínsky jazyk bude treba rátať s preinštalovaním Windowsu.

Zdroj: CNET, ENGADGET

 

 

Kľúčové slová
notebooky, Xiaomi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Ako to bude a kúpou v Eu??? Asi nijako že

Re: Xiaomi predstavilo herné notebooky

Ja som si už herný notebook vybral pred časom pomocou tohto článku https://milujemeelektroniku.eu/herne-notebooky/, ale už dlhšie premýšľam nad Xiaomi a zatiaľ čítam na túto značku slová chvály, tak možno ďalší, ktorý si vyberiem už bude Xiaomi.

Poslať nový komentár

TOPlist